- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
1
Przynajmniej Sinner raczej się nie podłoży wieczorem bo nie może
2
@MesQueUnClub96 Niby czemu nie moze jak ma pewny awans xd
0
@MesQueUnClub96 czyli raczej awans Sinner i Novak :)
0
@Encore Bo jak przegra to jest 2 w tabeli.
2
@MesQueUnClub96 Ale wyrzuca Novaka i ma szanse na wygranie turnieju xD
0
@Encore A teraz nie ma? Twoja logika jest głupia
1
@MesQueUnClub96 No chyba oczywiste ze Novak jest największym faworytem i wyrzucenie go otwiera droge do wygrania xD
0
@Encore teoretycznie tak, ale granie z Medem w 1/2 też nie wygląda na dobry scenariusz. Z drugiej strony Sinner ma patent w ostatnich tygodniach na Ruska
0
@barcelonaLM Tam jeszcze niewiadomo czy Med zajmie 1
0
@Encore a lepiej grać w półfinale na Zvereva czy Meda
1
@Encore myślę że Med pokona Alcaraza. Musiałby wrócić stary Carlitos z tego sezonu
0
@MesQueUnClub96 Nie ma to znaczenia bo z dugiej grupy każdy będzie tak samo groźny jak już na coś patrzeć to że gra u siebie i nie wypada odpuszczać.
0
@adi7adi8 No i grasz o większą kasę
0
@MesQueUnClub96 Jasne ale myślę że te 200k dla samego topu nie robi różnicy a teoretyczne ułatwienie drabinki do zdobycia tytułu już tak.
0
@adi7adi8 mówię o Sinnerze. Jak wygrywasz turniej niepokonanym to prawie 5 melonów ojro
1
@MesQueUnClub96 Ja też ale przegrywając dzisiaj i wygrywając turniej zgarnie te prawie 5mln - 200 tysi za ten mecz :)
Nie ma premii za niepokonanego tylko za wygrywanie każdego meczu w grupie no i oczywiście za wygranie półfinału i finału odpowienio większe.
1
@Encore @barcelonaLM mimo wszystko właśnie niewiadomo czy Med zajmie 1 - więc Sinner też tutaj nie ma co zakładać
1
@adi7adi8 @MesQueUnClub96 i jeszcze teraz im bardziej się wypompuje to może zabraknąć mu na półfinał
0
@Encore Nie no wiadomo że zajmie