- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1545 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1545 Culés
0
Pedri i Raphinha - out
Wirtz i Luis Diaz - in
Bierzecie? Pamiętajcie o tym jak narażony na kontuzje jest Pedri, a Diaz jest ponoć fanem Barcelony i chciałby kiedyś u nas zagrać
14
@HighestInTheRoom Nie. Pedri jest nie do ruszenia to talent generacyjny. Wirtz to inny profil
2
@HighestInTheRoom nie
0
@HighestInTheRoom Kontuzjogenny to może być sport. I tyle z twojego pomysłu. Nie, nie biorę nie ma sensu skreślać już Pedriego. To byłby czysty debilizm.
2
@HighestInTheRoom Pedri nie jest kontuzjogenny.
I nie, nie biorę.
0
@HighestInTheRoom, nie, Pedri musi zostać
1
@HighestInTheRoom Diaz i Raphinha podobny poziom, ale na PS mamy Ferrana i Yamala, na LS za to nikogo. Wirtz jest lepszym pilkarzem od Pedriego wiec wybor prosty
0
@Emhyr Zobaczymy za kilka lat gdzie nas zaprowadzi ten ''generacyjny talent'', przez te kontuzje mam co do niego sporo wątpliwości, ale mam nadzieję, że w końcu się one skończą
0
@HighestInTheRoom gdyby tacy jak ty prowadzili ten klub to sprzedaliby i 20letniego xaviego i 20letniego inieste a nawet i 19letniego messiego. na szczescie sa tam troche madrzejsze glowy.
0
@partymaker Ale ja go nie skreślam, tylko pytam czy wziąłbyś taką wymianę 1:1
0
@MOLESTA Xavi, Iniesta i Messi przez cala swoja kariere nie wyrobili sobie takich papierow w szpitalu co Pedri
edit: oczywiscie nawet wszyscy razem mieli mniej kontuzji niz nasz generacyjny talent przez 3 sezony pobytu w klubie
0
@MOLESTA Jak nie masz nic mądrego do dodania, to idź prezentować swoją pogardę gdzie indziej Panie ''taki jak ty''.
1
@HighestInTheRoom nie, Pedriego nie oddałbym za żadne pieniądze.
0
@HighestInTheRoom Postrzegamy Pedriego trochę inaczej niż powinniśmy. Teraz mu bliżej do Xaviego ze stylu gry to on wyznacza każdą akcję. Oczekujemy liczb i porównań do Iniesty ale on gra teraz troszkę niżej niż na początku.