- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
1
Życie potrafi zaskakiwać.
1
@Encore Onana najwięcej czystych kont, ten Hag ma najlepsze ligowe pierwsze 50 meczów w historii United, a czytając La Bambe to oni się przed spadkiem bronią i sprzedać wszystkich, zwolnić wszystkich.
0
@Encore Tylko że Pope i Johnstone mają tyle samo a z Onany robi się gwiazdę i bohatera United.
1
@Szreko spoko. Przecież na La Rambli nie będą brać pod uwagę największego fana MU.
0
@Encore wszystko spoko tylko United ma dopiero mecze z topka przed sobą ich kalendarz ligowy na najbliższe mecze:
-Newcastle
-Chelsea
-Bournemouth
-Liverpool
-WestHam
-Aston Villa
- Nottingham
-Totki
czyli dwie drużyny z dołu tabeli reszta z górnej :P
0
@arasz1819 Ale kto widział ich grę, ten wie jak to wygląda. Już abstrahując od PL gdzie sobie to tłumacza że najlepsza liga i ciężko.
To w CL dużo lepiej to nie wygląda.
0
@PatrykBarca no właśnie z tą grą to też dziwna akcja. Nie twierdzę, że tam siedzę i oglądam United, ale jak oglądam to oni prawie zawsze zaczynają grubo. Mają akcję, cisną i nawet strzelają, a potem przychodzi jakiś wylew typu mega błąd czyjś, albo czerwo, albo karny, i gra siada. To jest coś co jak wyeliminują to pewnie załapią regularnoś. W LM też bym ich awansu jeszcze nie skreślał
0
@DaPidejpi
Dziwne ,że fani The bus z nory wychodzą
0
@Encore Dziwna ta liga angielka póki co, United mają najgorszy ligowy start od 25 lat(jeśli brat mnie dobrze poinformował) a do 1 miejsca tracą tylko 6 pkt...
0
@Encore dlatego statystyki to nie wszystko. Bo Onane nawet większość kibiców United na taczkach chcieli wywieźć.