- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
2
Takie mam wrażenie,że Messi tą Barce to na wyżyny wspiał.
Real zawsze był wielki a Barca najlepsze lata miała z 10 Argentyny.
Zastanawia mnie to czy jeszcze kiedyś Barca będzie taka potęgą.
6
@Sysia11 Ta bo Barca przed Messim to nie istniała
1
@Emhyr Istniała.
Ale praktycznie największe sukcesy to za jego sterami.
Ciekawe ile w Realu Messi by wygrał.
Czy dolozył by więcej tytułów czy mniej. (Ciekawość).
3
@Sysia11 Ja nie wiem, mam czasem wrażenie, że wy zapominacie o tym jaką my mieliśmy kadrę. Cała Barcelona Pepa i Enirque była naszpikowana najlepszymi piłkarzami na swoich pozycjach. Potem był regres, bo złota generacja zaczęła się starzeć i odchodzić. Faktycznie Leo w ostatnich latach samotnie ciągnął ten wózek, to overall Messi bez Barcelony niebyłby taki wielki, a Barcelona bez Messiego nie miałaby tylu trofeum, a o takiej dominacji EU zapomnij.
0
@Emhyr no tak srednio. Od czasow Roniego dopiero wspiela sie na wyzyny a wczesniej jedna liga mistrzow na koncie
0
@Sysia11 To nie tylko Messi sterował
0
@malicinho No a Real właściwie to też zaczął nabijać tytuły od XXI wieku. Owszem przed XXI mieli aż 6 ale to są lata 1955-60 to bardzo dawne czasy
0
@Sysia11 chyba zapominasz, że największe kompromitacje w Lidze Mistrzów były jak jeszcze w składzie był Messi. Gdyby nie genialny trener jak Guardiola i złota generacja hiszpańskich piłkarzy (Iniesta, Xavi, Busquets) to Messi mógłby zapomnieć o tych wszystkich tytułach
0
@Matix90 No a Messi w 19 roku to co robił na plecach niósł.