La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1163 Culés

3

Na ta chwile jednym z naszych problemów jest brak środkowego napastnika , nie chce mi się już słuchać że oni Lewego na boisku nie szukają , ciągle ma problemy z przyjęciem piłki w indywidualnych akcjach nie istnieje no i najgorsze skuteczność to nie jest zawodnik na Barcelonę , spowalnia wszystkie akcje. Super że przyjdzie Roque ale Xavi nie ma jaj żeby Lewego posadzić na ławie.

0

@Pele1991 problem z posadzeniem Lewusa na lawce to niekoniecznie moze byc problem z rozmiarem jajec u Xaviego. Nie wiemy jakie zapisy są w kontrakcie, moze jest tam gwarancja wystepów np. minimum 80% przez pierwsze dwa sezony. Moze Xavi chce spelnic te wymagania teraz i w drugiej czesci sezonu korzystac wiecej z Ferrana i Roque, ktory zawita w styczniu...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?