- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1379 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1379 Culés
0
smieszne jest to bronienie lewego. jego gra wczoraj wygladala "lepiej" tylko dlatego, ze atletico zostawialo mu hektary miejsca, wiec mial czas na przyjecie pilki, a i tak wygladalo to pokracznie. umiec przyjac pilke i jej nie stracic to moze conajwyzej napastnik stali mielec, a nie podstawowa 9 barcelony.
4
@ludnek Kto go broni?
1
@tristan87 Niewidzialni fanatycy Lewego w glowie @ludneka
0
@tristan87 Ja go bronię bachatą
1
@BorzyKrzys Ty Anka się nie wypowiadaj.
1
@ludnek nie no, ale wczoraj widać u Lewego zdecydowanie większy progres w stosunku do poprzednich meczów. Wszystko robił dobrze oprócz tylko i aż finalizacji.
0
@tristan87 media, wielu ludzi na stronie. pisza, ze jego gra wygladala lepiej. nie, nie wygladala, mial po prostu pelno miejsca, przez co nie byly widoczne jego braki. przyjdzie mecz z girona, ktora pressuje najmocniej w LL i znowu zacznie sie odskakiwanie pilki i cala reszta jego zagran
0
@Pedri16Future jedna pietka mu wyszla na farcie, ale ciezko zeby w koncu sie nie udalo jak sie probuje 5 razy na mecz
2
@ludnek Które media?
0
@ludnek nie chodzi mi o piętkę, ale np. on zagrywał do Ilkaya przy strzale Felixa w którym zdaniem niektórych był faulowany, w końcu normalnie przyjmował piłkę i nie spowolniał akcji. Moim zdaniem grał lepiej niż z Porto czy z Rayo.
0
@ludnek
@Bagsik88 ja Cię nie nadążam oznaczać, weź wyjaśnij hejterów lewusa bo zaraz nie wytrzymie
0
@Pedri16Future niby tak, ale zobacz ze on i gundo byli praktycznie niekryci, mieli obaj sporo miejsca. jego formalnoscia bylo skuteczne podanie, chociaz i tak mam wrazenie ze ledwo co mu sie udalo i zrobil to przez przypadek. bardzo dlugo sie do tego zbieral
0
@draxidox Dobrze, że chociaż to czytasz. Kolejny Twój pokaz stronniczości.
Komentarz usunięty
0
@draxidox Marcin? Ja wiem, że tobie się nie chce czytać, ale bez przesady i swojej stronniczości nie zmienisz.
Komentarz usunięty
0
@draxidox Ahh ta Twoja stronniczość.