- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1866 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1866 Culés
1
Mówcie co chcecie ale nożyce lewego z 27 minuty to zwiastun ze forma wraca i ze jeszcze nie zapomniał jak się gra w ta grę. Bramki w końcu przyjdą bo sytuacji jest aż za dużo.
24
@Lukikiki rzeczywiście zmarnowana okazja na wyłożenie pilki araujo i zamiast tego próba ekwilibrystyki która nie przyniosła żadnego skutku to zwiastun wzrastającej formy
4
@Lukikiki Nie ma uja z Almerią musi wpaść 9 goli w 5 minut
0
@Xxxbarca4ever napastnik zawsze jest łasy na bramki , jak by to weszło to byś go tydz na la bambie nosił
0
@Lukikiki Zgadzam się,On ogólnie rozgrywa dobry sezon tylko goli nie strzela ;(
0
@Lukikiki Ronaldo też pod koniec kariery w Juve non stop próbował nożyc ale forma nie wróciła
1
@Lukikiki no i sęk w tym jak napisałeś "jakby" ale tak się nie stało więc dlaczego zakładasz coś czego nie było.....
1
@don'T.R.I.P.e tam to psycha siadła a nie forma
9
@FcPortoFan1999 to tak jakby napisać o bramkarzu, że gra dobrze tylko nie broni strzałów xD
1
@Culers Dokładnie tak było nie zmyślam :)
1
@Xxxbarca4ever te założenie bylo w odp do Ciebie ale głównie chodziło mi o to ze w kilka sekund złożył się pięknie do uderzenia gdzie jeszcze miesiąc temu by zrobił salto i połamał dwie nogi , ok według Ciebie sprzedać i zapomnieć a lewy to poziom max rakowa
2
@Lukikiki gdzie napisałem że poziom rakowa. Znów insynuujesz coś , i wyciągasz jakieś stwierdzenia które nie miały miejsca.
1
@Xxxbarca4ever masz racje , nic takiego nie napisales. Po prostu wielu tu tak myśli a Ty nie zgadzasz się z moim stwierdzeniem o wracającej formie i nie potrzebnie dodałem swoją złota myśl.