- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1127 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1127 Culés
2
Mentzen nie słuchał poprzedników, bo już był taki podniecony tym co powie, że teraz wychodzi na cymbała. Przecież każdy wcześniej mówił, że to w większości budżet PiS, a oni mieli kilka dni na zmiany... ale już widzę jak dzieci się odpalą :]
18
@arasz1819 Przeciez punktuje ich za deficyt budżetowy na przykładach gdzie wspólnie głosowali z PiS-em 500+, 800+, 13 i 14 emerytura , to jest 1/3 deficytu.
16
@arasz1819 Tobie to co by nie powiedział to i tak byłoby by źle :)
Bez znaczenia który by mówił.
6
@PatrykBarca Ale to jest klasyka, on nawet tego wystąpienia nie słuchał, czekał tylko aż znajdzie coś do czego będzie mógł się dowalić i nawet bez chwili zastanowienia zrobił z siebie debila. Na koniec jeszcze dodał o odpalaniu dzieci, musi mieć naprawdę dobre zdanie o dzieciach skoro twierdzi że tylko dzieci potrafią słuchać wystąpienia ze zrozumieniem.
0
@PatrykBarca heh, przecież to Konfistadorzy słyną z tego, ze będą bronić cokolwiek byle w ogień za Sławkiem, Grzesiem czy JKM...oglądałeś jego wystąpienie? Popatrz nawet tutaj. Oni nie oglądali, albo kompletnie nie rozumieją co napisałem, a z tym już nie ma co dyskutować... Dalej podtrzymuje to co napisałem. Rozgorączkowany Sławek zarzucił to o czym wszyscy wcześniej powiedzieli, że tak jest. We wcześniejszych wystąpieniach Sławuś powtarzał to co 15 poprzedników.... a dzieci w ekstazie :]
3
@arasz1819 No oczywiście tak było. Ale to nie tylko Sławek. Skoro 14 poprsednuch też mówi to samo ;)
Wisi mi ta konfederacja , ale po co się czepiać kogoś za nic. Jakby polityka nie była wyscigiem populizmu?