- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
6
Piękne jest to, że posłowie PiSu sami potwierdzają oficjalnie, że nie przeprowadzają interwencji poselskich zgodnie z ustawą tylko dokonują nielegalnej okupacji budynku, tj. popełniają przestępstwo z art. 193 kk :) Jeżeli znajdzie się prokurator z jajami to za jakiś czas możemy mieć wysyp wniosków o uchylenie immunitetów pisowskim posłom a następnie kolejnych Wąsików i Kamińskich.
3
@Aragorn33 I tak grzywny pewnie by podostawali albo kary w zawieszeniu :P
10
@Aragorn33 rodzina pewnie szczęśliwa, zawsze to jednego pisowca przy stole mniej.
3
@Kgorecki2500 tu jeszcze w grę wchodzi przekroczenie uprawnień (okupują budynek, zasłaniając się uprawnieniami posłow) - art. 231, więc do 3 lat.
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 + okupując budynki blokują pracę tvp. Jeżeli nowy zarząd zostanie uznany za prawidłowo powołany (a wszystko na to wskazuje bo jest takie orzeczenie SN, że uchwała wspólników/akcjonariuszy korzysta z domniemania ważności do momentu wyroku sądu stwierdzającego jej podjęcie z naruszeniem prawa i stwierdzeniem jej nieważności) to Pereirę, Adamczyka czy Tulickiego będzie można oskarżyć z art. 296 kk o narażenie spółki na szkody.
Do tego dochodzi nielegalne udostępnienie sprzętu, pomieszczeń i sygnału z tvp telewizji republika - tu też będą procesy.
Najśmieszniejsze jest to, że PiSowcy nie za bardzo ogarniają kwestie prawne i wierzą, że nikt nie odważy się ich ruszyć - a w konsekwencji popełniają aktualnie mnóstwo przestępstw, które sami dokumentują ;p
1
@Aragorn33 Pereira już ma wannę przygotowaną
1
@Aragorn33 za taką kasę ja tam miesiąc nocować moge
1
@Aragorn33 Brawo panie pośle. Walczymy o polskie instytucje i przeciwstawiamy się łamaniu prawa
0
@Aragorn33 "łamane prawo" zapomniał dodać" i sprawiedliwość";)