La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 973 Culés

0

Ale dramaturgia w meczu Minnesoty z Los Angeles.
LBJ rzucił "trójkę", ale uznano za "2" i po video review...no cóż...na milimetry to było. Byłby remis. Teraz 1,4s. Zostało. 2 pkt przewagi gospodarczy.

No i po meczu. Nie był to wybitny wynik. Oba zespoły powalczyły. DeAngelo i KAT katastrofalnie dzisiaj. Edwards i Conley klasa. LBJ i Davis oczywiście też świetny mecz

1

@michal26 Obwód LAL nie istnieje a Reaves mial dzis bad day

0

@Encore no dokładnie. Nie da się TYLKO na dwóch zawodnikach jechać przez 100 meczów w sezonie...
Oni muszą pozyskać kogoś na 1/2. Nie widzę innej możliwości

1

@michal26 Ich podstawowy rozgrywający Russell zostal zdegradowany na lawke i robi po 5pkt na mecz

1

@Encore no tak, ale on po prostu gra w co drugim meczu BARDZO słabo, co czwarty przeciętnie, co ósmy dobrze...pozostałe mu świetne wyjdą, ale to za mało. Nieregularny.

1

@michal26 Nigdy nie bylem jego fanem tzn on nie pasuje do druzyny ktora chce walczyc o mistrza

0

@Encore ja już zarzucilem, że na moje powinni pozyskać Johna Walla na minimalnym kontrakcie. To doświadczenie i technika zrobią robotę. A potem to już mogą szukać kogoś np. na wzmocnienie. Wymieniając Russella, Hachimurę czy Hayesa.

0

@Encore on pasuje do Detroit Pistons, albo Atlanty Hawks.

konto usunięte

2

@michal26 Już oczywiście twitter zalany obrazkami, że to ewidentna trójka była, ale ludzie wyciągnęli sobie pasującą klatkę i manipulują.. Jak ja gardzę tym szukaniem sensacji.

0

@BartqRKO nie no. Jak dla mnie to dwójka. Dotknął tam końcówką buta. Po prostu pech i tyle. Nie szukałbym sensacji.
Może zły wydźwięk posta dałem. Jeśli tak, to sorry :)
Ale trzeba powiedzieć wprost, że Minnesota na własne życzenie do tego doprowadziła. Idiotyczny techniczny faul i poszło...

0

@BartqRKO @Encore
No a co sądzicie o koncepcji zakontraktowania Johna Walla. Ryzyko spore, bo rok bez gry i treningu, ale to wciąż Jacuś Ściana...
Techniki się nie zapomina. Kilka treningów i powinien sobie poprzypominać to i owo, a oni potrzebują kogoś takiego o takiej charakterystyce.
Dodatkowo Russell i Hachimura za kogoś i powinni ściągnąć kogoś na ławkę, albo do pierwszego na Centra.

0

@michal26 Moim zdaniem juz chyba czas Walla minął.Musza kombinować i wyciągnac kogos fajnego za Dlo + kogos.

0

@Encore tylko, że Walla mogą podpisać na kontrakcie minimalnym jako free agenta. Nic nie tracą.

0

@michal26 Niby tak ale pytanie czy sa zainteresowani

konto usunięte

1

@michal26 Ale ja mówię tylko o tym co na twitterze ludzie piszą, więc nie wiem za co przepraszasz XD Dla mnie też to było za dwa, ale ludzie wyciągają takie klatki:



I wyzywają wszystkich dookoła, że sędziowie kupieni i tylko ślepy by nie zobaczył, że to ewidentna trójka. Manipulowanie screenami jest straszne. Ludzie dla kliknięć są w stanie wrzucić takie posty z początkowej fazy składania się do rzutu i nakręcać tę spiralę hejtu na sędziów i wszystkich innych.

Kolejne konta, proszę bardzo. Żałosne to jest normalnie. Wyciągnęli sobie klatkę pasującą do narracji i hej.. ludzie z widłami zaraz polecą życzyć śmierci rodzinie tego sędziego zapewne, bo takie rzeczy już miały miejsce.



https://x.com/LegionHoops/status/1741303001351127222

0

@Encore na ich miejscu bym nie wydziwiał, bo faktycznie ruchów za wielkich nie mają. Wall zagwarantuje jakiś tam poziom. Będą mogli wymieniać za jednego dobrego na SG, albo na C. Jakby im się udało pozyskać LaVine, to już byłby progres jakiś...

konto usunięte

0

@michal26 Wall jest washed. On już do ligi nie wróci.

0

@BartqRKO gdyby miał takie umiejętności jak wcześniej, to by trzeba było dać min. 40milionow na rok, ich nie stać na to. Mówimy o minimalnym kontrakcie i gościu, który by grał te 25-30 minut na mecz max i robiłby 15 PPG, 5APG i by rzucił z 2-3 trójki

konto usunięte

0

@michal26 Nie bez powodu go już nie ma w lidze. On przez ostatnie 5 lat rozegrał raptem 74 spotkania i 31 z nich były z ławki. Identyczny przypadek jak z Cousinsem.

0

@BartqRKO jeszcze odnośnie rzutu. To ta Stopklatka decydowała:



Z tego co kojarzę. Jak mam być szczegółowy, to należy pamietać, że przednia część buta przy takim wyskoku NIE dotyka parkietu, a jedynie podeszwa. But jak wygląda każdy wie i należy tutaj patrzeć na dolną a nie górną część buta. I w tym problem. Wizualnie to może wyglądać na 2, a w praktyce być 3. Natomiast ważna rzecz. po tej powtórce tego się nie dowiemy. Nie da się na moje jasno stwierdzić. A że decyzja pierwotna była "2", to zostaje "2". I koniec.

Edit. Trzeba patrzeć na pomaranczową część buta a nie białą czy niebieską.

konto usunięte

0

@michal26 Tak duże przybliżenie też ewidentnie nie pomaga. Ja jednak zostaje przy tym, że na milimetry to był jednak rzut za dwa. Trzeba czekać na raport i zobaczymy jak sędziowie ocenią to po fakcie.

0

@BartqRKO


Jeszcze takie. No szczerze mówiąc, to już nie wiem teraz...
Jak na mnie - nie dotknął linii. Pamiętajmy o perspektywie a niebieska część buta NIE MOZE dotykać parkietu przy takich rzutach. Fizycznie to niemożliwe. Pomarańcz się liczy

0

@BartqRKO 72+34 to 106 meczów jak mnie matematyka nie myli. Sezon 2018/19 też musimy wliczyć jak mówimy o 5 latach :) kontuzje, wykluczenia. To też robiło swoje. Ale i tak uważam, że wróci. Ponoć połowa ligi go obserwuje

konto usunięte

0

@michal26 Ostatni mecz w sezonie 18/19 rozegrał 26 grudnia 2018, więc teoretycznie to nie pomyliłem się :d

Wall to może grać dla tankowców, ale ci go nie wezmą, bo lepiej ogrywać młodych niż starą zardzewiałą gwiazdę.

konto usunięte

0

@michal26 Jest informacja od sędziego. Można było się spodziewać, że taki komentarz usłyszymy.

QUESTION: Why was the LeBron James shot with 2.3 seconds to play ruled a two-pointer instead of a three-pointer after video review?

BROTHERS: The play was ruled a two-point field goal on the floor during live play. After video review, there wasn’t clear and conclusive evidence to overturn it from a two to a three, and that’s why it stood as a two-point field goal.

0

@BartqRKO pamiętasz czemu wtedy przestał grać?

konto usunięte

0

@michal26 Operacja achillesa. Prawie dwa lata z głowy.

1

@BartqRKO no czyli mieliśmy rację. Powtórka nie była w stanie tego jasno naprawić. Dla mnie zrozumiała decyzja i mowy nie ma o błędzie tutaj! Nawet jeśli była finalnie trójka, to o ile? 1-2 cm? Tego nie dało się na tym ujęciu jasno i klarownie ocenić.

1

@BartqRKO fakt. Rzeczywiście Achilles tam chyba był.
Kurcze. Mega lubię tego gracza. To typ jak Irving. Takich lubię

konto usunięte

0

@michal26 Ten achilles zakończył mu karierę. Nie tylko jemu w sumie, bo Cousinsowi również. Dlatego ludzie nie mogą wyjść z podziwu co do Duranta, bo on miał tę samą kontuzję, a wrócił na najwyższy poziom. Ewenement w skali historii sportu. Nie wiem czy ktokolwiek poza nim wrócił na najwyższy poziom po zerwaniu achillesa.

0

@BartqRKO no rzeczywiście ciężko teraz znaleźć mi z NBA, który podniósł się po achillesie zerwanym
No, ale i tak myślę, że Wall da jeszcze radę. W Clippers i Houston coś tam grał. Lakersom jest potrzebny KTOKOLWIEK lepszy od Russella (mają pecha do tego nazwiska, bo wcześniej Westbrook, teraz DeAngelo)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?