La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

0

D'Angelo+Hachimura i picki.Tak to widze.


0

@Encore + dalej będę się upierał, że sprowadzą albo kogoś bez kontraktu (Wall - na zasadzie dania szansy, a oni PG potrzebują jak wyschła ziemia dżdżu), albo kogoś jeszcze na C. Nie mają centra i jak ich oglądam, to aż bije po oczach to. Mają skrzydłowych. LBJ, Davis, Prince. Chyba, że liczą magicznie na powrót Vincenta...

0

@michal26 Vincent to chyba na dluzej wylecial

0

@Encore no dlatego piszę własnie, że PG nie mają. Reaves to nie rozgrywający. LBJ bardziej potrzebny na SF jest. Zostają w dupie tak naprawdę. LaVine to zdecydowanie nie PG a SG/SF.
Śmiej się śmiej, ale Wall bez Achillesa będzie wybawieniem. Po prostu mam taką czutkę co do niego.
Oni potrzebują kogoś takiego, kto rozegra 20-25 MPG, zrobi te 10 PPG, może 15 PPG do tego 4-5 APG.
I tyle. Nic więcej. Na PO jak znalazł. Poza tym...serio zaczynam myśleć, ze GSW ich prześcignie i tyle będzie z Playoffs w tym sezonie xD A szkoda, bo to ostatnie lata LBJa.

konto usunięte

0

@michal26 @Encore Plotki o Murrayu z Hawks się pojawiły. Atlanta na pewno będzie robiła jakieś ruchy przed trade deadline.

0

@BartqRKO z Atlanty, to łakomym kąskiem będzie Capela. Podobnie Drummond z Bulls.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?