- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1154 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1154 Culés
2
Bardzo ciężko Rafa wygląda.
1
@takisobiektos Nie wytrzymuje tego fizycznie ale to było wiadome że tak będzie od samego początku. On może będzie wygrywał mecze ze słabszymi techniką, ale TOP10 go zniszczy kondycyjnie
5
@MesQueUnClub96 ale według „eksperta” @Emhyr wygląda top
1
@mekston TOP3 początku sezonu
Komentarz usunięty
3
@Emhyr No nie wygląda. No dłuższy mecz i fizycznie w 3 secie już wyglądał bardzo cięzko.
3
@Emhyr zmowu obrażasz najlepszego polskiego tenisistę.
Klasycznie - brak argumentów i obrażanie
0
@mekston Bo ciągle zaczepiasz to ci odpowiadam. Jak nie rozumiesz czyjegoś zdania to tak ci będę odpowiadał.
4
@takisobiektos przede wszystkim jak można wyciągać wnioski po 2 meczach w atp250 przeciwko Thiemowi i Kublerowi.
Jasne Rafa technicznie pokazał fajne piłki ale to absolutnie nic nie znaczy.
2
@Emhyr przecież Ty wskazywałeś Nadala do topki po meczach z Thiemem i Kublerem xd
2
@Emhyr i tak nie rozumiem dlaczego obrażasz Huberta Hurkacza. Zrobil coś Tobie lub Twojej rodzinie?
0
@takisobiektos Ja się nie zgadzam. Thompson zyskał dodatkowego boosta po tie-breaku + kibice go pchali do wygranej. To nie jest zły zawodnik. Z Alcarazem trzysetówka, ze Zverevem wygrał w dwóch, Tsitsipasa w trzech wszystko w tamtym roku.
Komentarz usunięty
2
@Emhyr woow, i powodem do obrażania Hubiego są Twoje problemy z hazardem, ładnie
0
@mekston Owszem a teraz wracaj do relacjonowania meczów i nie oczekuj że ci będę normalnie odpowiadał jak będziesz nonstop zaczepiał.
1
@Emhyr jeśli nie będziesz wygłaszał bzdurnych tez o tej dyscyplinie jak w kontekście porównań Fritza z Hubim albo tutaj opinii nie biorąc pod uwagę siły rywali czy długości spotkania to nie będzie powodu do konfrontacji Twoich tez z rzeczywistością.
Zresztą jeszcze przed porażką Rafy z Thomsonem od razu zostałeś wyjaśniony.
0
@mekston Jedyne co jest bzdurne to twoje uważanie że wiesz coś o tenisie a uja wiesz. Siedzisz tylko na flashscorze i sprawdzasz statystyki i osiągnięcia. Znasz tylko czołowych tenisistów bo sprawdzasz sobie tytuły a innych zawodników nawet nie kojarzysz bo jesteś niedzielnym kibicem. Marat Sharipov, Alibek Kachmazov, Coleman Wong znasz? Nie znasz bo się tym sportem nie interesujesz.
1
@Emhyr czekaj czekaj - czyli jak nie oglądasz meczów Marata Sharipova czy Alibeka Kachmazova to jesteś tylko niedzielnym kibicem i oceniasz kogoś, że się tym sportem nie interesuje? wooow, przechodzisz samego siebie.
xd
W piłce nożnej musisz śledzisz wszystko i wszystkich, żeby ocenić kogoś czy ktoś się tym sportem interesuje czy nie ...
Natomiast to tym bardziej współczuje Twojej wiedzy - jeśli oglądasz rekordową liczbę spotkań i piszesz takie bzdury. Rzeczywistość po raz kolejny Ciebie wyjaśniła.
0
@Emhyr jak się ogląda spotkania Marata Sharipova czy Alibeka Kachmazova to uprawnia do obrażania najlepszego polskiego tenisisty ...
Ładne standardy sobie ustawiłeś ;)
0
@mekston Czyli nie znasz. To jak nie znasz to się nie wypowiadaj o tym sporcie jak nie wiesz nic o niczym. Pozdrawiam.
1
@Emhyr @takisobiektos @MesQueUnClub96 @barcelonaLM @Encore @Barcanajlepszyteam @agaFCB
oglądacie mecze Marata Sharipova i Alibeka Kachmazova? czy z Was też tacy niedzielni kibice ale na szczęście mamy potężnego eksperta @Emhyr na stronie.
BTW @MesQueUnClub96 muszę powiedzieć, że @Emhyr przebił Twoją eksperckość :)
1
@mekston Muszę się przyznać, że jestem niedzielnym kibicem :) Facet kompromituje się coraz bardziej, ale idzie w zaparte xd Braku wytrwałości mu nie można zarzucić.
1
@mekston Akurat Kachmazova mi się zdarzyło obejrzeć xD
2
@takisobiektos @mekston Szkoda drugiego seta bo tam mial meczowa i to przy swoim podaniu
1
@Encore miał 3 meczowe w sumie
2
@Encore Ten tie-break ogólnie był dziwny obaj stracili łącznie 9 swoich podań.
0
@takisobiektos @mekston No i nie ma co się oszukiwać ale jednak 38 lat,kontuzje i rok przerwy od grania to nie da sie tego wymazac.Jesli Rafa nie bedzie szybko konczyl meczy to mogą do dojezdzac w koncówkach
0
@Encore dlatego jeśli gdzieś ma szukac swoich szans to IO - tam jednak gramy do 2 wygranych, a szlem to 7 spotkań do 3 wygranych + Rafa nie jest znany z tego, że wygrywa wiele łatwych i szybkich punktów.
Mimo, że to się też zmieniło w stosunku do tego super młodego Rafy i ten starszy stał się bardziej ofensywny, też pracował nad serwisem, backhend się mocno poprawił w zakresie gry przy siatce, ale wciąż to nie jest serw bot.