- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
17
Nie zrozumcie mnie źle, ale wiele lat temu nie rozumiałem, jak kilkanaście tysięcy wojskowych zabitych strzałem w tył głowy mogło budzić w Polsce większe emocje niż kilkadziesiąt tysięcy, głównie kobiet, dzieci i starców przebitych widłami, sztachetami itp.
Żeby nie było, ogromnie żal mi ofiar Katynia, nikt nie powinien umierać w ten sposób i w takim miejscu. Tylko kim trzeba być, by krzyczeć o Katyniu i nie pamiętać o czymś o wiele, wiele gorszym i okrutniejszym, o Wolyniu.
Ks. Tadeusz mówił o tym głośno w czasach, gdy inni nie mieli odwagi, bądź przeszkadzały im w tym interesy.
0
@MESSIah16 to może weźmy jeszcze powstanie warszawskie i śmierć setek tysięcy. Pomyślmy kto stał na wschodniej granicy i nie pomógł, stał i czekał aż trochę nazistów zginie, a później na białym koniu niby ratując Polskę.
12
@MESSIah16 Isakowicz-Zaleski był - i tu nie ma wątpliwości - jedną z niewielu osób w polskim kościele, które potrafiły wyrazić swoje zdanie bez obawy o konsekwencje. Kultura wypowiedzi, wyważone sądy księdza Zaleskiego i praca z prawdziwymi ludźmi, normalnymi ludźmi, z daleka od pałaców biskupich, będzie tym, co zapamiętam z jego posługi. Wielka szkoda, że zmarł.
3
@MESSIah16 Wielki Polak, wspaniały kapłan. Od zawsze pomagał potrzebującym, biednym, ale głównie intelektualnie upośledzonym. Walczył z pedofilią, komuchami i byłymi agentami SB w kościele. Chciał rozdziału polityki i religii. Wielki, odważny, wspaniały i dobry człowiek.
Mój Wielki Autorytet! Szkoda go bardzo. Nigdy jeszcze tak mnie nie zasmuciła śmierć osoby, której nie znałem osobiście. Szkoda...
Ps. Oczywiście jako jeden z nielicznych przypominał o ludobójstwie na Wołyniu i ludobójstwie Ormian. Za co był obrażany...
1
@tbas Rzeź Woli przeprowadzona przez SS galizien to było ludobójstwo przeprowadzone z zimną krwią.