La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 558 Culés

1

Współczuję Haalandowi, jak został wydymany. Messiemu nie należało się nawet miejsce w pierwszej trójce, a on jeszcze wygrał tę nagrodę. To jest SKANDAL. Największa kradzież w historii piłki nożnej.

5

@Pawlak1992 Zaraz po mundialu 2022!

1

@Pawlak1992 Haaland to pewnie nawet się nie przejął tym.Nie ma startu ta nagroda do ZP.

0

@Pawlak1992 zaraz po ZP dla Modricia hehe

0

@Encore Lewy wygrał 2x nagrodę Fifa, ale jednak gdzieś tam boli, że w 2020 r. odwołali plebiscyt i nie zgarnął tej jedynej najważniejszej nagrody dla piłkarzy.

0

@ranger3120 Nie, bo Modrić wygrał LM, został MVP mundialu i zdobył srebrny medal. A Messi co wygrał? Ligę francuską i jakiś amerykański odpowiednik pucharu Tymbarka. Tu nie ma porównania. To jest największa kradzież w historii. Przykre to jest też z tego powodu, że psuje legendę Messiego, bo teraz ludzie będą narzekać, że dostaje nagrodę za nazwisko, chociaż to nie jego wina, bo sam jej sobie nie wręczył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?