- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 490 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 490 Culés
0
Szkoda że Alcaraz wygrał ten finał Wimbledonu z Novakiem bo wtedy Serb miałby bilans 4:0 z Hiszpanem w 2023. Ale co ma wisieć nie utonie
4
@MesQueUnClub96 Przeciez wszyscy fani Novaka i ty mówiliscie ze Novak zniszczy Carlosa 3:0 po czym młody wyszedł i zgasił świeczki
0
@Encore Brak wiatru i byłoby 3:0. No i tak naprawdę Djokovic miał dwa razy szansę na zakończenie meczu
2
@MesQueUnClub96 Szkoda, ale z drugiej strony, to tylko wkurzyło Novaka i końcówka sezonu absolutnie należała do niego.
0
@MesQueUnClub96 Co za dużo to niezdrowo. @Encore Do dzisiaj czuję się jak dzban że wskazałem w tamtym gorącym niedzielno-lipcowym dniu wskazałem że będzie 3:0 dla Novaka.
1
@MesQueUnClub96 Czyli to pokazuje że Djokovic jest słabszy skoro po tylu latach gry nie potrafi dostosować się do warunków a młody z niskim stażem potrafi
0
@FcPortoFan1999 Zasługuje na to niezdrowo
0
@Emhyr Nie wiem co to za durna logika ale przecież ty towarzyskie mecze liczysz do H2H więc co ja będę się wysilał
7
@MesQueUnClub96 Chcesz powiedziec ze Novak z wiatrem nie potrafił ograc 20-latka bez doswiadczenia?
1
@MesQueUnClub96 No argumentowanie że Djokovic przegrał przez wiatr to jest odklejka XD Chłop 15 lat gra i nie potrafi się do wiatru dostosować gratuluję mózgu jeszcze bardziej go pogrążaj
0
@MesQueUnClub96 Jak to zasługuje? A co z resztą tenisistów? Jego kariera jest kompletna i niczego mu nie brakuje już. @Emhyr To prawie jak Nasi skoczkowie.
0
@Encore Carlos Alcaraz gra na poziomie profesjonalnym od 2021 roku
2
@FcPortoFan1999 Tak jak Barca zremisowała z Getafe bo świeciło słońce XDDD
2
@MesQueUnClub96 No wlasnie czyli jego doświadczenie względem Novaka jest znikome.GOAT tenisa nie poradził sobie z dzieciakiem który uczy się grac na trawie?No kurczaki dodi.
0
@Emhyr Jeszcze tak tylko zapytam - co stało się z tym twoim Szewczenko?
0
@Emhyr Te wymówki są boskie.
0
@Encore a jakie jest doświadczenie Novaka względem Alcaraza? Trudno, zdarzyło się, mamy 24 szlemy
1
@MesQueUnClub96 Jak macie jak to Novak ma 24 szlemy
0
@Emhyr No ta piłka nożna = tenis xD
1
@MesQueUnClub96 Bywasz w boxie Novaka że "macie" :) ?
1
@MesQueUnClub96 No ta. Alcaraz od 2021 roku gra Djokovic 2003 i ten z 2021 radzi sobie z wiatrem a drugi nie xd
0
@Emhyr Alcaraz od 2018 ;)
0
@Barcanajlepszyteam Wiem ale wtedy to jeszcze challki
1
@Barcanajlepszyteam Tak naprawde są filmiki gdzie Carlos już w wieku 11 lat pyka w tenisa więc mozna uznac ze w wieku 20lat jest juz weteranem tenisa
0
@Encore Zwróciłem na to uwagę, bo napisał, że Djokovic gra od 2003r, a Alcaraz od 2021. To jeżeli podaje rok od kiedy Djokovic ma status profesjonalisty, to wypadałoby też go podać w przypadku Alcaraza. I jest to 2018, a nie 2021.
0
@MesQueUnClub96 Foliarz do pewnych rzeczy musi sie przyzwyczaic nie wszystko da sie z fartem robic.