- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1128 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1128 Culés
0
A teraz tylko Włoch moze zalowac pierwszego gema w 3 secie gdy Novak wciąż był słabiutki i wtedy można było go dobić przełamaniem.Tenis.
0
@Encore tenis to taki sport gdzie może zadecydować jedna piłka.
1
@MesQueUnClub96 No tak było w sumie.Sinner miał 5-4 w tb i 2 podania.
0
@Encore no finał Wimbledonu to wzorowy przykład. Novak trafia tego smecza i Alcaraz raczej by tego finału nie wygrał
2
@MesQueUnClub96 Daj juz spokój dodi z tym Wimbledonem
0
@Encore no ale po prostu podaję taki przykład bo przychodzi mi to do głowy
Tak samo Hurkacz z Novakiem na Wimby, Polak mógł mieć 2:0
4
@Encore mozesz przegrac 2 sety 0-6, 0-6 ale jak wygrasz 3 po 7-6 to win jest twoj
1
@mekston Dlatego tez tenis jest tak wyjątkowym sportem
2
@Encore nawet sam Serb mowil o finale Wimbledonu 2019 że Federer de facto był lepszym graczem, wygrał pewnie swoje sety, on sam tiebreaki ale właśnie był po prostu bardziej clutch
Serb jest najbardziej clutch player wszech czasów to zdecydowanie.
1
@mekston Pamiętam jak by to było dzisiaj gdy Med kasował Rafe na AUS i wydawało się ze juz po robocie
1
@Encore z czego tam Rafix zaczął grać już w 2 secie - którego wypuścił. Ale to z drugiej strony psychicznie może nawet ciężej było - gdzie dostajesz na 0-2 po takim secie.
2
@mekston W sumie to i tak chyba najbardziej czekam na igrzyska.Niedość że na mączce co dodaje ekscytacji to jeszcze moze własnie Rafa zagra.
0
@Encore Rafa do igrzysk to się pewnie zdąży połamać z 5 razy
2
@ArterkHD Igrzyska są do 2 wygranych setów wiec tam bedzie się łatwiej przygotować + mączka
1
@Encore plus czekam na Carlitosa na RG - wciąż tam nie pokazał swojego pełnego potencjału