- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 792 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 792 Culés
1
Sensownym byłoby wywalenie naszego wuefisty w trybie natychmiastowym i jeśli mieliby brać Flicka, to mógłby już zacząć wdrażać swoje pomysły, by na nowy sezon zespół był lepiej przygotowany.
Trzymanie sabotażysty jest dla mnie tak niezrozumiałe, że nie jestem w stanie objąć tego rozumem. Po co? Pytam - po co? Żeby zniszczyć piłkarzy mentalnie? Przecież oni już wyglądają na zmiażdżonych. To jakaś zabawa w tortury?
Równie dobrze można by kobiecie z alkoholikiem kazać mieszkać z nim kolejne pół roku, podczas gdy czeka na nią nowe mieszkanie.
Sprzątanie powinno zacząć się teraz, nawet z trenerem tymczasowym. Czas Xaviego definitywnie minął.
1
@Comentateiro w trakcie sezonu chyba nie ma opcji podpisania go, FFP nie puści
1
@Comentateiro no jeśli mieliby wziąć trenera, którego nie obowiązuje aktualnie kontrakt to się zgadzam. Te kilka miesięcy mogłyby i wiele lepiej zweryfikować kadrę i już wtedy określić jakiś plan na okienko transferowe
1
@Comentateiro Wydaje mi się, że Laporta chce dbać jak może o wizerunek Xaviego. Jakby go wywalił w trakcie sezonu, to źle by to wyglądało, a tak to "Xavi zdecydował", że odejdzie w lato.
1
@Comentateiro Ty serio myślisz że Flick przyjdzie? I że dyrekcja sportowa ma na tą chwile w ogóle jakiegoś kandydata?
1
@Comentateiro Może zaskoczę, ale już wolałbym żeby ten sezon dojechał nawet Marquez. Jak mu się nie uda, to po sezonie na spokojnie szukamy trenera, jest ciekawy wybór(Motta, Flick, Michel). Xavi swoją decyzją o odejściu w czerwcu, być może chciał uprzedzić wywalenie go już teraz