- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
0
Mogę zapytać co Borek powiedział o Stanowskim w Arlamowie bo nie jestem w temacie...
1
@Natenczas w sumie to powiedział prawdę, tak w skrócie że stanowski ma ego wywalone w kosmos
5
@Natenczas Prawdę, tęczowy troll powiedział.
1
@MessiForeverTheBest Nie wstyd Ci tak kłamać?
0
@Dari0G uważasz że nie ma ego?
0
@MessiForeverTheBest Uważam, że kłamiesz pisząc "w sumie to powiedział prawdę, tak w skrócie że stanowski ma ego wywalone w kosmos". Uważasz, że nie jesteś kłamczuchem? Zapraszam na wariograf.
Edit: Napisałbyś prawdę, gdybyś sformułował myśl tak:
"w sumie to powiedział prawdę, tak w skrócie że ma ego wywalone w kosmos"
0
@MessiForeverTheBest dzięki. Nie uważasz że twój avatar jest zbyt prowokacyjny i może kogoś obrażać?
0
@Natenczas Na pewno nie uważam że jest zbyt prowokacyjny. Co do drugiej części pytania to uważam że ktoś się może poczuć urażony, ale obawiam się że wtedy to nie mój problem. Jednakże zawsze jestem otwarty na zmianę zdania.
0
@Dari0G w sensie borek ma wywalone? Bo wtedy zupełnie się zgadzam z takim zdaniem ale to akurat bardziej wynika z tego późniejszego filmiku stanowskiego (i wychyleń jak to z nie byciem na "ty")
0
@MessiForeverTheBest chcesz tym avatarem podkreślić lojalność wobec środowiska lgbtq czy raczej prowokować ludzi którzy uważają że to znieważenie godła Polski?
0
@Natenczas chcę tym avatrem podkreślić że ładnie się prezentuje
0
@MessiForeverTheBest no cóż to twoja opinia. O gustach się nie dyskutuje...
0
@Natenczas no cóż to twoja opinia. Ja uwielbiam dyskutować o gustach.
0
@MessiForeverTheBest Bardziej to Smokowski mówił o tym ego, że "Krzysiek uznał, że w siedzibie KS nie ma wystarczająco dużo tlenu, żebyśmy mogli nim razem oddychać" - cytuję z pamięci, więc słowa mogły być inne, ale sens zachowałem. Pijany Borek nawijał o tym, że rozmowa ze Stanowskim o biznesie jest na poziomie podstawówki, że jego prawnicy będą badać umowę, że dochodzą do nich sygnały z miasta, iż Krzysiek wieszczy rychły koniec KS i takie tam. Do czego Stanowski odniósł się w swoim filmie, po którym kozacy z KS pozamykali ryje.