- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1548 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1548 Culés
6
Polacy: Jak Rosjanie na wsiach bez kanalizacji mogą nabierać się na gierki Putina?!
Też Polacy jak Duda po 9 latach rządów mówi w tendencyjnym wywiadzie, że lubi memy o sobie: Haha, spoko góść, do wódeczki akurat :PP
14
@Compadre Mam wrażenie że jakby ten wywiad się nie potoczył, to ty i tak wiesz swoje i kto tak nie myśli jest głupcem
0
@kamilop Jak ktoś po 9 latach rządów, serio wierzy, że politycy (nie tylko Duda) to spoko ziomki bo mają dystans do siebie, to współczuję. Pewnie wiele osób to zainteresuje, ale nie głosowałem nigdy w zyciu na Tuska, pozdrawiam serdecznie
6
@Compadre Nie, ja myślę, że jak ktoś zostaje politykiem to się staje jakimś gburem i tyranem. Mi czyjeś poglądy mogą się nie podobać ale prywatnie może to być naprawdę sympatyczna osoba. Po prostu. Jesteśmy tylko ludźmy
2
@Compadre Polityka w takich wywiadach można porównać do aktora, ale jak widać takie proste zagrywki wystarcza na rodaka. :p
0
@Compadre Ładnie Ci siedzi w głowie ten Duda panie wodzu, za 5 minut kolejny post?
1
@Mario96w Być może, przed wywiadem był tu zalew komentarzy, że będzie tendencyjny wywiad. Był. Nagle ludzie zapominają, co jego banda robiła przez 2 kadencje i już jest spoko ziomkiem. Tusk już święty, pozapominali. Czaskowski świetny koleś, Duda do wódeczki. Sprzedaliby was wszystkich w pizdu
2
@Compadre No i na dobrą sprawę jakbyś siedział w polityce też byś przesiąkł przekrętami i kłamstwem, tak to niestety działa, w obliczu władzy wychodzi na wierzch prawdziwy obraz człowieczeństwa
0
@Mario96w Być może część wchodziła z dobrymi intencjami i skończyła w ścieku. Wciąż nie rozumiem wybielania tych typów w sieci, gdzie oni takich szaraków mają głęboko. Wszędzie to samo. Pokroić się dadzą za tych złodziei
0
@Compadre Najgorszym jest że małpy tańczą do tego spektaklu pod tytułem "dziel i rządź" i gryzą się między sobą w imię gości co mają na nich wy*ebane. W życiu bym się nie dał pokroić za jakiegoś polityka, ale niektórzy po prostu muszą się wyleczyć z naiwności