- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
4
Efekt Trumpa? Prawdopodobnie tak.
Ale co niektórzy się zesrali po jego słowach że jak on tak może mówić, patrząc tylko na swój Kraj a nie patrzy szerzej i on jest wielkim zagrożeniem dla Polski.
No właśnie patrzy i tak jak myślałem nakłada presję na Europę by ta w końcu zaczęła się ogarniać.
Dodam jedynie że te słowa o zachęcaniu rosji były moim zdaniem niepotrzebne
6
@Roobo To nie jest żaden efekt Trumpa polecam sie doinformować, bo powielasz te same bzdety co inni fanatycy.
4
@Roobo w Google są informacje że w 2023 roku zatwierdzili 2 procent PKB na obronę państwa.
0
@takisobiektos może i info sprzed jakiegoś czasu, ale tam też przewidują, że Trump może zostać Prezydentem, a wybory się zbliżają.
2
@michal26 Fajnie, ale co to ma do tego? Teraz wszystko bedzie ustawiać do słow Trumpa byle pasowało do waszych teorii? Francja i tak przeznaczała 1.9 % PKB na wojsko. Rok temu zatwierdziła większe wydatki.
0
@takisobiektos nie mówię, że wszystko i nie mówię, że akurat to miało. Trump to o tym gada od kilku lat, prawie 8 w sumie. "Wam" się wydaje, że Trump pierwszy raz coś wspomniał o tym?
2
@michal26 Nie, ale wam sie wydaje że wszystko teraz jest ustawiane bo Trump powiedział.
3
@takisobiektos nigdzie tak nie pisałem xD
Natomiast od zawsze powtarzam, że presja ma sens i nawet jeśli tutaj nie ma faktycznie to NIC wspólnego z Trumpem, to należy walczyć o to, by wszystkie kraje NATO wydawały na zbrojenia więcej.
Tutaj chyba się zgadzamy, że warto wymuszać takie działania np. u Czechów, Słowaków, Rumunów, czy Niemców?
1
@Roobo Efekt Trumpa? Francja ma większy arsenał nuklearny od Chin. Atak na Francję to spektakularne samobójstwo.
Mogliby wydawać i 0.5% PKB, bo nikt nie jest na tyle szalony, by igrać z 3 mocarstwem nuklearnym