- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
5
w kanale zero gadają o eko świrowym podejściu do życia, wege dbanie o planete, zwierzątka itd. Baba wypaliła: no kiedyś stosunek do zwierząt też było inne podejście, a nie w ubojniach.
Tak, był inny, zdecydowanie. Na przykład moi dziadkowie i pradziadkowe zabijali świnie siekierą w głowę do póki nie padła.
Chłop wypowiada się o fermach po czym mówi: "No ja nie byłem na ubojni czy na fermie, bo ciężko się dostać, ale znam kogoś kto był i mi opowiadał."
Co to jest w piątek rano
hodowle ryb złe, krewetki złe, świnki złe, krówki złe. Walić skrajności i pasterzy tych skrajności.
6
@SelloutCrowd Czyli same rzetelne opinie :D dawniej to było tak, że mój ojciec brał gołębia, ukręcał mu łeb i gotowaliśmy na nim rosół, ale "baba" pewnie urodzona w miejskiej kamienicy to jedzie na swoim utopijnym wyobrażeniu :P
4
@SelloutCrowd to nie wiesz że pierś z kurczaka rośnie na drzewach? A tak szczerze to osobiście uważam że ubojnie dla zwierząt hodowlanych to najbardziej humanitarny sposób w jaki możemy pozyskać mięso. Lepsze to niż walenie siekierą w łeb. Mój dziadek jak żył to miał specjalny nóż do uboju świń którym starał się trafić prosto w serce i krew po tym nożu spływała przez specjalną rurkę, raz widziałem i świnia i tak się męczyła. Tam przynajmniej robią to jeszcze bardziej profesjonalnie, a tak jak mówisz, jak ktoś nie miał takiego noża to walił w głowę siekierą ile wejdzie, to był dramat dla tych zwierząt a nie nowoczesne ubojnie
1
@MesQueUnClub_87 Z gołębia najlepszy rosołek :)