- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1000 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1000 Culés
3
2
@takisobiektos Doc Rivers ma teczki na wszystkich w tej lidze. Latem go wyrzucą z Bucks i znajdzie pracę na jakimś Brooklynie.
2
@takisobiektos No za tą porazke powinni przepraszać swoich fanów co mecz.Mialem przyjemnosc oglądac ten mecz i to było okropne oprócz Giannisa.
0
@Encore Oglądać Milwaukee za Doca to chyba nieprzyjemność
1
@MesQueUnClub96 Nie no super ze miśki wygrały więc na +
0
@Encore Enkorze jak tam oceniasz konferencję zachodnią? Kto będzie wyżej, Dallas czy Phoenix?
1
@MesQueUnClub96 Mavs zrobili dobre ruchy a przynajmniej pozyskali solidnych graczy do rotacji więc pewnie troche podskoczą ale to jest max 5-6 miejsce przy dobrych wiatrach.To samo Suns 5-6 miejsce i pewnie bedzie niewielka roznica w zwyciestwach.Suns bez Beala po operacji złamanego nosa.
0
@Encore No do pierwszej 4 raczej nie wejdą bo odtąd się już robią dość duże różnice, ale to 5 miejsce mogą zgarnąć, tym bardziej że Luka w każdej chwili może odpalić jakieś 50pkt TD
1
@MesQueUnClub96 Suns,Pelikany,Sacramento i Dallas praktycznie maja ten sam bilans wiec pewnie bedzie sie to zmieniac co chwile pozycje 5-8
1
@MesQueUnClub96 Pierwsza czwórka wydaje się być już nie do ruszenia.
0
@Encore Mimo wszystko według mnie Nowy Orlean i Sacramento będzie miało miejsca 7-8 albo nawet wypadną za tą ósemkę kosztem Lakers. Brakuje im takiego zawodnika który sam potrafi wygrywać spotkania, chociaż Sabonis ładnie ciśnie