- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1598 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1598 Culés
5
7
@Emhyr ale Yamal ma 16 lat, w tym wieku inaczej też wszystko rośnie. Już samo urośnięcie 2,5 cm to jest bardzo duży przyrost masy
3
@Emhyr 7kg masy mięśniowej w 2 miesiące XDDDD Przecież tyle to w rok ciężko uzyskać, dziennikarzyny chyba nie odróżniają masy mięśniowej od ogólnej masy ciała
1
@qbuteq Przecież jest napisane, że od początku sezonu, czyli od sierpnia, a nie od stycznia. Choć i tak w 7 kg ciężko uwierzyć.
5
@qbuteq Jak ty tutaj stwierdziłeś że 2 miesiące
0
@Jakchcesz No z 1 kg do przodu
3
@Emhyr Ale on też jeszcze rośnie co powoduje że ta masa mu się rozkłada... Na dodatek, moim zdaniem po młodym widać że znacznie poprawił się fizycznie względem początku sezonu...
1
@Emhyr a faktycznie, źle przeczytałem. Ale te 7kg i tak nierealne
0
@MateuszGotowka99 No rośnie ale nie wierzę w 7 kg. W 4 może 5 owszem ale 7 to abstrakcyjna liczba
0
@Emhyr Wydaję mi się, że 7 kg ogólnie mógł przytyć, ale nie był to czysty mięsień. To już bardziej realne.
0
@Emhyr 7 kg w 2 miesiące taa xD czystego mięsa to na pewno nie, chyba, że zarzucili mu kurację teściem XD
0
@P33ck To może tak. Czy wyższy jest to może i tak mimo że jak na to nie zwracałem uwagi to może i jest wyższy względem tego jak debiutował z Betisem ale z tą masą to nie widzę musiałby bez koszulki się pokazać
4
@ranger3120 Nie 2 miesiące tylko od sierpnia jak wy to czytacie halo :D
0
@Emhyr Nie wiem czy to prawda ale La Bamba ewidentnie powinna udać się na kurs czytania z zrozumieniem
0
@qbuteq w tym wieku? I jak rośnie jeszcze to kto wie
0
@Emhyr kilogram miesiecznie (od poczatku sierpnia), do tego jest 2.5cm wyzszy. Bez problemu do ogarniecia takie przyrosty, szczegolnie dla zawodowca.
2
@Emhyr Pewnie kopiarka zle przetlumaczyla, nihil novi.
0
@JimMorrisonFCB Nie bo na głównej masz to samo w przeglądzie prasy
0
@Emhyr W takim razie niezly fenomen.