- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 734 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 734 Culés
0
Ukraińcy to są jacyś dziwni. (myślę o władzach).
Wysłali do Polski dziennikarzy, aby udowodnili, że w czasie, kiedy Polscy rolnicy blokują produkty rolne z Ukrainy, to handlujemy na całego z Białorusią (w domyśle z Rosją).
Panowie reporterzy podczas zbierania materiałów używali drona nad węzłem kolejowym. To spowodowało zainteresowanie służb polskich. Zatrzymano dziennikarzy do wyjaśnienia. Opinię na temat zatrzymania można przeczytać tu.
https://www.pravda.com.ua/columns/2024/02/28/7444214/
A teraz wyjaśnię, co mnie dziwi. W Polsce mamy manewry wojskowe na dużą skalę. Wiadomo, że kolej jest często wykorzystana. I Ukraińcy UDAJĄ, że nie potrafią zrozumieć, że każdy kto używa drona i mówi rosyjskobrzmiącym językiem jest dla naszych służb potencjalnym zagrożeniem.
Na siłę media ukraińskie tworzą zły obraz Polski. Te zdarzenie, to kolejny etap eskalacji napięcia między naszymi krajami.
PS> Artykuł dot. handlu między polskimi firmami a firmami białoruskimi właśnie się ukazał. I mogę tylko powiedzieć - burza w szklance wody. Skala handlu jest mikroskopijna na tle tego co się działo w 2022-23 między Polską a Ukrainą - co pokazuje jeden z wykresów nt importu do Polski produktów rolnych
https://eimg.pravda.com/images/doc/f/2/f22e215-agro2.jpg
.
https://www.epravda.com.ua/publications/2024/02/29/710600/
.
0
@Awtameok_Klana No kogo byś typował jako kozła ofiarnego przegranej wojny, przecież nie oskarżą ani USA ni Francji czy Niemiec. Wszystko to będzie wina proruskiej polszy.
0
@Gall
Przykro mi, ale nie widzę jeszcze chęci zakończenia wojny.
Ukraina nie ma nic do gadania (bo jak chciała w kwietniu 2022 podpisać porozumienie w Stambule, to jej zabroniono). Ruscy stanęli okoniem, bo czują się zrobieni w balona wiele razy i czują że są na fali. UE nie chce zakończenia, bo nadal ma swoje różne cele niezrealizowane. USA jest zadowolone, bo trzyma UE w garści i wyciska z nas (UE) kasę.
Także zanim zakończą wojnę, to jeszcze znajdą kilka kozłów.