- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
2
czy cwiakała nagrał juz film o wczorajszym zlodziejstwie dokonanym przez klub rządowy na Lipsku? czy ciagle szuka punktu w regulaminie gry w pilke nozną ktory potwierdzi ze sedzia musi uznawac gole zarowno te strzelone gdy mecz trwa jak te strzelone po zakonczeniu meczu.
bo chodza sluchy ze cwiakala w imieniu "reial club kibicios hala dzieci mandril" bedzie wnosił pismo do FIFA o zmiane przepisow, aby sedziowie mogli zaliczac gole zarowno te strzelone w trakcie meczu jak i te strzelone po zakonczeniu. oczywiscie przepis bedzie obowiazywal tylko klub rzadowy, i tylko w przypadku gdy klub rzadowy bedzie te gole strzelał.
3
@MOLESTA Tak, tutaj mówi, że Vini powinien wylecieć z boiska, a Real awansował bardzo szczęśliwie i awansował będąc drużyną po prostu gorszą ->
0
@macio_944 to jest kibic Realu w końcu bo ja się gubię xD
1
@MOLESTA Tak się napiąłeś, a wystarczyło wpisać " Ćwiąkała" w aplikacji o nazwie Youtube
3
@usztafik No dla mnie zdecydowanie nie jest kibicem Realu, ani Barcelony, ale uważam, że wiele razy był zbyt pobłażliwy dla Realu, a zbyt krytyczny dla Barcelony, czy to pod względem gry, czy właśnie pomyłek sędziowskich. Ale mimo to nie nazwałbym go kibicem jakiejś drużyny, tylko czasami przejawia moim zdaniem brak konsekwencji.
1
@macio_944 To pierwsze można jeszcze jakoś zrozumieć, bo i Barca awansowała kiedyś w kontrowersjach, ale chyba wszystko pozostałe jest już z VARem i to jest skandal...
5
@usztafik Oczywiście, że nie jest kibicem Realu. Ćwiąkała to kibic ligi i piłki hiszpańskiej przede wszystkim. Chwali Real oraz Barcelonę, krytykuje zarówno oba kluby. A że ostatnimi czasy Real jest za co chwalić, to La Rambla się zesrała, że Ćwiąkała jest kibicem białych.
Komentarz usunięty
0
@macio_944, patrząc na paździerz, który prezentuje Barca czasem naprawdę można pojechać za daleko z krytyką z rozpędu. Footrollowi też się wcale nie dziwię bo sam miałem podobne reakcje podczas końcówki z Villareal.