- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1745 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1745 Culés
0
To ten "sredniak" Raków wbija na 3 miejsce w tabeli z 2pkt straty do liderów, nieźle
0
@LukaszFan I z tym słabym trenerem ;) Jak Oni,zaczną regularnie wygrywać na wyjeździe,to Oni te mistrzostwo mogą obronić.Ze Śląskiem,potencjalnie grają w finałowej kolejce u siebie.
1
@FcPortoFan1999 Najcięższe mecze mają u siebie także czemu nie. Może doświadczenie zaowocuje, bo myślę, ze taki Śląsk to juz tylko o top 3 będzie sie bic przed ostatnią kolejką.
Mam wrażenie, ze tylko Jaga albo Pogoń mogą im zagrozić, z Pogonią też grają u siebie także... :) Chociaż ta Pogoń tez się ostatnio zbłaznila ehh, ciężko w tej lidze cokolwiek typować :)
W następnej kolejce cieniutki ŁKS, na wyjeździe, ale 3pkt obowiązkowe.Pozniej niewiele lepszy Ruch u siebie także gdyby zgarneli "latwe" 6pkt w kolejnych dwóch kolejkach to juz wtedy mogą wylądować na fotelu lidera
0
@LukaszFan U siebie,to Oni są niemal bezbłędni.
0
@LukaszFan ten cieniutki ŁKS nie leży Rakowowi. Dość powiedzieć, że od sezonu 18/19, gdy obie drużyny zmierzyły się w pierwszej lidze, na 7 spotkań ŁKS wygrał 3 razy, Raków tylko raz (lub dwa jeśli liczyć awans po dogrywce w Pucharze). Nie mniej jednak w tych meczach zawsze ŁKS wyglądał dobrze. Dodatkowo, Raków będzie po meczu w środku tygodnia, więc szykują się ciężary.
0
@Pressinho Z drugiej strony,ŁKS ma serię zwycięstw a to w Ekstraklasie zwykle nie jest niczym dobry XD
0
@FcPortoFan1999 więc wszystko składa się na remis. Tak żeby obie drużyny były niezadowolone
0
@Pressinho Pamiętaj o jednej dość istotnej moim zdaniem rzeczy.To jest ostatnia kolejka przed reprezentacją,więc tutaj raczej jakieś zmęczenie w grę wchodzić nie będzie przed przerwą ;)