- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
28
Ciekawe, czy szef Januszexu miał dzisiaj o poranku świadomość, że to będzie jeden z najgorszych dni w jego życiu.
30
@NeroTFP1 Uwielbiam takie akcje, oby jak najczesciej naglasniac takie patologiczne zachowania pracodawcow to rynek pracy stanie sie lepszy.
20
@NeroTFP1 w ogóle nie szkoda takich Januszy. Dostał to, na co zasługiwał, tylko szkoda, że tak późno.
7
@JimMorrisonFCB @ProMILs I chyba skończy się szczęśliwie, bo dziewczyna dostała sporo ofert pracy. Jest szansa, że ucieknie z patologicznej firmy i znajdzie coś normalnego. Trochę stresu, ale ostatecznie powinno wyjść na plus.
1
@NeroTFP1 plus moze pozwac ich i liczyc na odszkodowanie
1
@NeroTFP1
10
@NeroTFP1 Najlepsze, że to jego "coo prosze" i pozostale dwie wiadomości stały się dziś memem krażącym po tt w roznym kontekście. ;)
2
@NeroTFP1 Nie rozumiem po jaki c... ją zatrudnił? Nie rozmawiał z nią co ma robić i jakie ma doświadczenie z narzędziami jakich ma używać?
0
@Kazragore a może gadał i ściemniała ze wszystko u potrafi i jest naj?
0
@Linghunter88 też nie za bardzo kumam o co chodzi. Jego firma on decyduje kogo potrzebuje
0
@Wojcio nie znam tematu doglebnie ale jest nagonka na typa ktory tak na dobra sprawe oprocz samej formy zwolnienia - malo eleganckiej ale dopuszczalnej nie zrobil nic zlego, a jesli to byl okres probny to tym bardziej.
1
@Linghunter88 Wątpię bo już by to napisał. Nie ma szans żeby się nie zorientował co się dzieje na internecie. A za chwilę ludzie się dowiedzą co to za firma i pójdzie biznes w p....
0
@Kazragore w sumie masz rację ale strasznie wkurwiające są nagonki na ludzi bo wpis w internetach...
1
@Linghunter88 Na to nic się już nie poradzi. Musiałby całkiem człowiek internet zgasić. Co jest praktycznie nie możliwe a jak masz firmę to już w ogóle. A co za tym idzie trzeba zaakceptować fakt że teraz każdy może o każdym wyrazić swoje zdanie nawet jak jest 10000 kilometrów stąd.