- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1075 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1075 Culés
3
Grant Gustin już najprawdopodobniej zostanie Barrym Allenem w DCU!
No i klasa, mimo że Ci się stary aktor w roli nie podoba @Szreko to musisz przyznać, że Grant i Flash to jest ta sama osoba, tak jak RDJ jest Iron Manem.
@DragonxNF @xvcWinterSoldier @Pedri16Future
0
@HypeR Nie nie i jeszcze raz nie. Ja całkowicie oddzielam aktorów od ich ról. Ja chętnie zobaczyłbym nowego Iron Mana. Tak samo jak chętnie zobaczyłbym nowego Flasha. Nie mam nic do Granta mnie chodzi o to że on miał już tyle miejsca żeby pokazać swoją wersję że dla mnie wystarczy. Chciałbym nowego aktora i nową odsłonę Allena. Chociaż dla mnie i tak najważniejszym Flashem jest Wally West i na niego najbardziej czekam w filmowej odsłonie.
0
@Szreko Nie no ważniejszym patrząc na całą historię komiksów dc jest Barry, ale Wally jest co prawda nie tyle co potężniejszy, a szybszy. Barry ma różne ciekawe op moce, które gniotą Wally'ego. Swoją drogą ciekawostka. The Flash Granta Gustina w serialu był połączeniem Wally'ego i Barry'ego.
0
@HypeR No i fajnie, Grant Gustin jest najlepszym możliwym Flashem.
0
@HypeR Dla mnie to Wally West jest Flashem numer 1. Przede wszystkim że dla mnie jego przygody były ciekawsze w komiksach. Do tego to on pokazał dokładnie do czego zdolni są speedsterzy dzięki speedforce. No i na koniec Wally jest najszybszym speedsterem i to on ma najlepsze moce i możliwości dzięki najpełniejszemu połączeniu ze speedforce. Wally zdecydowanie przejął pałeczkę Flasha i to on jest numerem 1 jeżeli chodzi o biegaczy.
0
@HypeR No ale ogólnie jeśli chodzi o aktorów i rolę to ja jestem za tym żeby robić nowe inkarnacje postaci. Szczególnie jeśli chodzi o komiksowe rzeczy. Tak jak w komiksach pojawia się nowy run i mamy zmiany w wyglądzie i stylu rysowania jak i prowadzenia postaci. Ja tego samego chciałbym w filmach.