- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1092 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
25 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1092 Culés
0
Kto by wygrał w prime? Kliczko, Ali czy Tyson?
2
@kondzix2115 don kasjo król
3
@kondzix2115 zawodnik najnowszej generacji czyli Kliczko, podobnie jak z piłkarzami, aktualni są o kilka klas lepsi od tych z lat 90/80/70
0
@kondzix2115 Lennox Lewis.
0
@kondzix2115 Król jest jeden Muhammad Ali
0
@kondzix2115 Problem z Kliczkami jest taki, że nigdy nie zostali zweryfikowani, trafili w ogórkowe czasy wagi ciężkiej. M. Tyson raczej przegrywał z zawodnikami wybitnymi. Ali mógłby ich pozamiatać, gość miał wszystko, był szybki jak Tyson, ale wyższy o prawie 15 cm i miał głowę do boksu.
1
@kondzix2115 Tu masz ciekawą analizę potencjalnego starcia Ali-Tyson.
https://bleacherreport.com/articles/582929-mike-tyson-versus-muhammad-alian-in-depth-analysis-of-who-would-really-win
Ali miał charyzmę, nie bał się nikogo, myślał w ringu, miał żelazną szczękę i bardzo długi zasięg ramion.
Mike by miał bardzo ciężko z tym typem. A co do Kliczki to trudno powiedzieć, Wladimir miał niezbyt mocną głowę, więc trudno na niego stawiać. Jego brat już prędzej.
Ogólnie bracia Kliczko i również Tyson nie mają na rozkładzie największych postaci w historii wagi ciężkiej. Bo ich wtedy akurat nie było.
Kliczko dał równą walkę z Lenoxem, który był już odchodzącym bokserem. To samo Holemes, był już stary, kiedy walczył z Tysonem.
W obu przypadkach brak wygranych z postaciami w prime z pierwszej dziesiątki.
Tyson niby walczył z dwoma, ale obie walki przegrał - z Lenoxem i Holyfieldem.
Temat rzeka w internecie, kto by tam z kim wygrał, gdyby mieć wehikuł czasu do dyspozycji.