- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
2
Prawdopodobnie The Engineer jest tylko pobocznym Villainem w ''Superman''. Głównym złym ma być Ultraman. Ciekawy pomysł.
@Szreko @Pedri16Future @xvcWinterSoldier @DragonxNF
0
@HypeR Znowu przeciwnik w stylu nasz bohater ale bez moralności itd. Ja uwielbiam jak Superman ma problemy których nie może rozwiązać swoimi mocami. To jest najlepsze w komiksach gdzie superbohaterowie mierzą się z sytuacjami których nie rozwiążą mordobiciem. Mam nadzieje że finał nie będzie w stylu wielka walka i kto mocniej przywali.
1
@Szreko niby tak, ale ja osobiście od dawna chciałem zobaczyć ''Crime Syndicate of America'' i póki co sam Ultraman może mnie zadowolić.
0
@HypeR Dla mnie to jest akurat najnudniejszy wybór przeciwników. Jeśli to prawda to mój hype opadł trochę. Nadal liczę na dobry film ale myślałem że Gunn zrobi coś bardziej zaskakującego.
0
@HypeR a nie miał być Brainiac? Wolałbym, aby syndykat pojawił się w innym filmie, a nie tym rozpoczynającym uniwersum. Jeżeli zrobią Ultramana, to muszą też resztę ligi. Wolałbym klasycznego wroga Supermana, a Crime Syndicate to wróg bardziej Ligi.
0
@Szreko a jakiego wroga chciałbyś?
0
@Pedri16Future Przykladowo Mr Mxyzptlk
0
@Szreko trochę byłoby dziwnie jakby on był głównym złoczyńcą, film zamieniłby się w komedię
0
@Pedri16Future @Szreko imo osobiście genialnym filmowym złoczyńcą mógłby być dobrze wykonany Manchester Black.
0
@HypeR co sądzisz o serialowej wersji Manchestera z Supergirl?
0
@Pedri16Future tragedia, szkoda komentarza. Nic nie mam do aktora.
0
@HypeR a czemu, bo mi się podobał nawet, oprócz wyglądu?
0
@Pedri16Future niczym nie był jak Manchester Black, skrypt był wiadomo - cw, tragiczny
0
@Pedri16Future Niekoniecznie. Postacie przekształcasz na potrzeby filmu i kleisz z nich na swoją modłę.
@HypeR No wolałbym dużo bardziej niż Ultramana.