- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 752 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 752 Culés
17
Arevalo Martin [ESPN]: Leo Messi nie zagra w dzisiejszym meczu, nie chcą podejmować ryzyka.
Gastón Edul również potwierdza: Leo Messi nie zagra w dzisiejszym meczu, rekonwalescencja przebiegła dobrze, ale sztab nie chce podejmować ryzyka.
@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@Lionel_Messi10 a ja postawiłem na Miami ... ehh :/
2
@Lionel_Messi10 Z Rayados bez Leo będzie bardzo ciężko.
1
@Monegros Ja postawilem na bramki w meczu, także powinno być git ;-)
@Adran360 W huk ciężko bez Leo. :/
0
@Lionel_Messi10 Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, że Messi trochę zamigosiał, myślę, że gdy odnosi kontuzje zdrowieje szybciej, ale nie chce się przemęczać i woli szamać pizzę, choć mógłby zagrać w 1/3 spotkań które opuścił, to tylko taka teoria.
1
@Donnie_Darko Też blisko już jest Copa America, a druga sprawa to sztab i zawsze świeżo po kontuzji to stopniowo wprowadzają Leo. ;-)
2
@Donnie_Darko pytanie czy to wejscie zawodnika Nashville w Leo nie mialo jednak jakis dodatkowych konsekwencji.
Natomiast jesli nie to ciężko to wygląda dla Leo - mięśniówki atakują regularnie
0
@Adran360 @mekston Rayados widze na farcie wygralo, z Leo Miami powinni wygrać w drugim spotkaniu, lucze na 3:1 i awans dalej ;-)
1
@Lionel_Messi10 nie no, jak rywal oddaje ponad 20 strzałów to chyba jednak coś jest nie tak z Twoją drużyną
0
@mekston Miami swoje setki miało, nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić, widać co sie dzialo od 60min.
0
@Lionel_Messi10 defensywa Interu to jest ser szwajcarski, plus dzisiaj Leo nie bylo nawet na lawce i jego forma za tydzien to jest niewiadoma
Inter na wyjazdach jest znacznie slabszy niż u siebie pamiętaj.
0
@mekston Tu się zgadza, dlatego napisałem że licze na Leo i na szybko strzeloną bramkę przez Miami. ;-)