- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Bykunn
1
@maroon jak mówię oby winni zostali uczciwie osądzeni. Może to naiwne ale na to mam nadzieję
73 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
3
@HypeR @Szreko
Jak wrażenia?
0
@Pedri16Future Myślę, że film może powtórzyć odczucia z poprzedniej części czyli wiele recenzji typu "film przeciętny, ale genialna rola Joaquina Phoenixa".
0
@MesQueUnClub_87 ostatni film odniósł sukces przecież.
2
@Pedri16Future Oczywiście, że tak, ale bardzo dużo osób oceniło film wysoko ze względu na grę Jokera i mówiło wprost, że cały film zrobiła tutaj genialna rola Joaquina Phoenixa. Dwójka dodatkowo jest musicalem, więc pewnie jeszcze więcej osób będzie kręcić nosem i pisać, że "gdyby nie Phoenix..."
0
@Pedri16Future Luis Enrique po meczu.
0
@Pedri16Future Nie jestem w żadnym stopniu fanem pierwszego filmu. Nie lubię sprowadzania komiksów do całkowitego realizmu. Niemniej Warner zrobił coś na co bardzo czekam w kinie komiksowym. Poszedł w całkowicie odjechaną stronę. Musical i do tego Lady Gaga jako Harley to dla mnie strzał w 10. Jedyne dwie rzeczy które mnie pozytywnie do tego nastawiają. Jeśli to byłaby zwykła kontynuacja to bym to olał. W ogóle to jest coś na co ja bardzo czekam od DC i Marvela. Kina gatunkowego i eksperymentów. Niech idą w różne strony od musicali przez horror do kina noir. Niech będą thrillery psychologiczne komedię i wszystko co można stworzyć. Niech nie robią tylko szarej papki.
1
@MesQueUnClub_87 film przeciętny, takiej opinii o Jokerze jeszcze nie widziałem. Warto przebywać na la rambli
0
@Pedri16Future ja jakoś specjalnie nie czekam, nie jestem fanem musicali
1
@HypeR Moim zdaniem nie jest to nic rewelacyjnego. Fajna rola Phoenixa i raczej nic poza tym.