- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1866 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1866 Culés
6
Można się zgadzać lub nie z przekazem, ale wystąpienie bardzo dobre.
1
@DonMatteo901 po co ona tam poszła?
jeden z najbardziej leniwych posłów tej kadencji
8
@Monegros Lepsza ona niż Józefaciuk który obraża ludzi bo ktoś nie ma kontaktów seksualnych i wierzy w inną astrologię
0
@DonMatteo901 w sensie swój światopogląd przekazała klarowanie, natomiast charyzma to taka na poziomie męża
2
@DonMatteo901 ładnie czyta z kartki, dobrze że mówiła przy pustej sali bo by ją wygwizdała lewica
10
@chlip1 No na tyle tylko stać lewicę
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
@Monegros Leniwi to raczej ci, których zabrakło na tej sali.
1
@DonMatteo901 Bardzo dobre wystąpienie. Niech inne posłanki się uczą.
0
@maroon
Wiesz ile ona ma wystąpien? interpelacji? inicjatyw?
Odpal sobie strone z aktywnoscia posłów to sie zdziwisz
Takie typowy skok na diete.
to nawet ten 2 leser Pejo nie jest takim statysta.
2
@Monegros Nic dziwnego jak dopiero co urodziła dziecko
4
@Monegros A ile miała mieć jak dopiero co urodziła? To chyba logiczne, że zaraz po porodzie nie chodziła do Sejmu. W "normalnym życiu" też kobiety zaraz po porodzie nie idą do roboty przecież.
@MessiForeverTheBest Akurat ja Bardzo lubię wypowiedzi Bosaka więc dla mnie to komplement w jej kierunku xD
1
@Roobo Jakoś pan mokate nie jest tak surowy w stosunku do Pana Tuska i jego 100 konkretów.
0
@DonMatteo901 Wielka obrończyni życia ludzkiego od zapłodnienia do urodzenia. Niedługo miną 4 lata od wyroku TK a Konfederacja, której jak dobrze wiemy bardzo zależy na GODNYM ŻYCIU każdego człowieka mają w czterech literach losy urodzonych dzieci i nie postulują wprowadzenia grubych programów socjalnych dla rodzin owych dzieci.