- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1364 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1364 Culés
0
Chyba Jokera juz mozna odbierac jako pewniaczka do MVP.Teraz dwa łatwe mecze żeby przypieczętować 1 miejsce na zachodzie i koniec spekulacji.
0
@Encore Jakim cudem Shai poszedł do góry xDDDD
0
@MesQueUnClub96 Jego zespół jest wyzej w konferencji a to ma znaczenia a sam SGA świetny ostatni mecz po kontuzji.
0
@Encore I git jedyny słuszny MVP:D
0
@Encore OKC jest 3 Dallas jest 5.
A no to jak Shai zagrał dobry mecz po kontuzji to dajmy mu MVP. Co z tego że Luka grał cały czas na najwyższym poziomie w NBA i był 4 a czasami nawet 5 a Shai rzuci 30 punktów i z automatu najlepszy
0
@MesQueUnClub96 SGA tez gra rewelacyjny i równy sezon i jest liderem jednej z najlepszych drużyn w lidze.Trzeba to docenić i Luka tez jest doceniany ale nie jest MVP jeszcze.
0
@Encore kiedy będzie rzucał będzie 40 punktów na mecz też będzie za mało? Chłop kręci 53 PRA, drugi najlepszy wynik w historii w drużynie która ma 50 zwycięstw no ale to za mało xD
0
@MesQueUnClub96 Shai zaprowadził OKC już wyżej niż Doncic kiedykolwiek Dallas w regularnym.
0
@MesQueUnClub96 Zgadza się.Luka ma najlepsze liczby w tym sezonie ale czy Jokic,Giannis czy SGA maja mniejszy wpływ na swoje druzyny?Moim zdaniem podobny.I jak jest wybór to wybieram Jokera.
0
@takisobiektos Mówisz już, tak jakby Shai nie został wybrany w tym samym drafcie co Luka. Poza tym każdy wie że czysto koszykarsko Luka > SGA
@Encore No bez Luki Dallas ujemny bilans
0
@MesQueUnClub96 SGA niweluje braki w ofensywnie o ile jakies ma swoją grą w obronie.Mysle ze bedzie w tym sezonie w all defensive.