- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 976 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 976 Culés
0
Też czujecie tą ekscytację przed rewanżowym meczem z PSG ? Ja od Anfield z 2019 nie czułem czegoś takiego. Nie byliśmy od tego czasu tak blisko finału. Nie chcę pompować balonika, ale jesteśmy tak blisko, a jednocześnie tak daleko. Boję się, że stracimy w rewanżu jakiegoś farfocla na początku i posypiemy się psychicznie. Te pierwsze minuty drugiej połowy w Paryżu pokazały, że wciąż mamy problem z koncentracją. Jeśli napoczniemy PSG to na pewno awansujemy. Zawieszenie Roberto to dobra wiadomość, bo jednak jego zachowanie przy golu Vitinhi to był kryminał, a tu pisze się o złej grze De Jonga w obronie.
5
@kigani Mam nadzieję, że Barca zniszczy w zarodku ten rak futbolu
0
@kigani Co do gola.
Roberto odpuścił i to był błąd w pewnym momencie, ale wszystko zaczęło w tej akcji złe ustawienie Cubarsiego, który wyjściem zawodnika podążał za nim i nie poprawił w żadnym momencie swojej pozycji. Jechanie Frenkiego, czy Roberto tutaj jest bez sensu, bo Pau był poza pozycją i Frenkie musiał asekurować Cancelo przez to. A w miejscu, w którym był Pau znajdował się Araujo i tylko 1 zawodnik z Paryża, a na długi nikt nie wchodził, bo stali na granicy 16 metra. A do tego Roberto był tam sam na 16 metrze pokazując partnerom, że jest dwóch piłkarzy z Paryża. W tej akcji zabrakło też Gundo i Raphinhi, którzy byli zdecydowanie za wysoko.
0
@vangoor też mam taką nadzieję. Gdyby Mbappe doznał jakiejś kontuzji to byłbym pewny awansu, a tu jednak gość może zagrać mecz życia. Liczę jednak na lepszą dyspozycję Lamine Yamala, który gdyby podejmował lepsze decyzje to los dwumeczu byłby już rozstrzygnięty