- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1508 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1508 Culés
2
Brakuje w Barcelonie takiego piłkarza jakim był dla niej Kessie. Przydałby się taki czołg w meczu z Paryżem we wtorek :/
Ewentualnie Gavi by się przydał, mimo innego koloru skóry również zapieprza i przydałby się w takim meczu bardzo.
0
@FCB_dimiC
Xavi wolał Oriola.
0
@norbi77, Romeo nie ma w sobie nic co pozwoliłoby mu grać w Barcelonie. Jego poprzedni sezon w Gironie to był chyba jedyny taki w karierze
1
@norbi77 @FCB_dimiC Co za bzdury. Po pierwsze to zupełnie inne pozycje. A po drugie finansowo trzeba było go sprzedać co chciał zrobić Laporta. Mimo sprzedaży co wydania mieliśmy 3 mln i trzeba było "żebrać"
1
@FCB_dimiC ty sobie kpisz chyba. Kessie grał fatalnie praktycznie w każdym meczu, wiecznie spóźniony, nie widział co robić na boisku. Zobacz sobie jak porusza się Gundogan, on wie co robić zawsze. De Jong ma mankamenty w defensywie, ale w rozegraniu daje ogromny spokój, Pedri jak jest zdrowy to jest maestro.
0
Poza tym fizycznie Barcelona wygląda bardzo dobrze, 117 km do 110 na naszą korzyść w Paryżu, w Barcelonie będzie bardzo podobnie, gramy na największej intensywności od sezonu 14/15. Fizycznie na pewno nie przegramy tego meczu, było widać też że w powietrzu jesteśmy mocni.
1
@FCB_dimiC Kessie to klocek, który przechodził kompletnie obok meczów. Dobrze, że odszedł.
0
@norbi77 Xavi wolał Kimmicha, potem Zubimendiego, a potem Brozovicia. Romeu przyszedł tylko dlatego, że Barcelony nie było stać na nikogo lepszego.