- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
5
Jeśli potwierdzi jakiś Moretto że faktycznie Marquez odrzucony i szukają z zewnątrz to oznacza że faktycznie powrót do zasady 1:1 się wydarzy bo wtedy mogą zaproponować komuś normalną pensję.
2
@Emhyr I dobry sztab.
1
@Emhyr pewnie jesteśmy dogadani z Nike, od początku było wiadome że Marquez to opcja zapasowa
1
@Emhyr Jeśli tak się stanie, to już nigdy nie zwątpię w Joana Opasłego. Nie żebym teraz wątpił ofkz.
0
@Emhyr, raz miał być już Marquez, teraz odrzucony. Niesamowite historie
0
@Emhyr O co chodzi z zasadą 1:1?
1
@mightyanaldevastator Akurat pojazdu po Lapim nie rozumiem bo rok w rok nawet jak wydawało się że nic sie nie da zrobić to on coś załatwiał i byli dobrzy nowi zawodnicy. Może i trzyma się nostalgii ale często dowozi chociaż zawsze na ostatnią chwilę a to może denerwować
0
@sidi12843 Tebas i jego widzimisię.
1
@sidi12843 zero ograniczeń na rynku transferowym
1
@sidi12843 Budżet nie będzie obciążony. Jak pensja Xaviego by spadła teraz ta roczna (8mln) to mogli wydać z tego tylko 30% a tak mogą 100%.
0
@Emhyr jeśli mamy to 1:1 to muszą na spokojnie przeanalizować wszystkie opcje i nie powinni sępić nawet gdyby trzeba zapłacić jakąś klauzulę (De Zerbi , Amorin)
0
@krol211 Już nie muszą bo Wawi zostaje xd
0
@Emhyr Bardziej heheszkuje. Akurat cenię Laportę. Wystarczy zobaczyć co dowieźli nasi prezesi przed i po Świętej Pamięci Panie Prezesie Nunezie. Laporta jest, jaki jest, ale ten kto załapał się na Gasparta, to się w cyrku nie śmieje. Gablota i nie oszukujmy się, połowa Rosella i Barta, broni Joana I Powabnego. Nawet z tym nie dillujcie.
https://ibb.co/gWJh6qS
1
@Emhyr to chuj nam w dupę w takim razie