- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
2
Nigdy nie byłem fanem Legii, ale kibicuje im ze względu na Feio. Znam za dobrze tego trenera, to jest fachowiec jakich mało. Skład ma słaby, to jak Mioduski zaniedbał Legię w ostatnich latach sprawia, że tu od razu nie przyjdą efekty. Ale wierzę w vice-mistrzostwo przy tej tabeli i pokonaniu Lecha w bezpośrednim meczu
1
@kigani Końcówkę sezonu,mają dość łagodną poza meczem z Lechem...i dość niepewnym meczem z Wartą na wyjeździe.
0
@FcPortoFan1999 to jest do zrobienia, jeszcze to oddanie karnego Rosołkowi by go odbudować mentalnie. Coś mi się wydaje, że za tydzień Mielec pokonuje Jagiellonię i liga płonie
0
@kigani Tutaj nie za bardzo wierzę w to że Jagiellonia,znów pozwoli sobie na stratę punktów,tym bardziej że Stal gra o pietruszkę+za dzisiejsze kartki im kilku podstawowych zawodników będzie pauzowało na Jagę.
1
@kigani Natomiast wielki ekspert boiskowy i przemytniczy Tomasz "truskawka" Hajto twierdzie, że to popierdółka jest i że Legia zrobiła poważny "błont" zatrudniajac go. ;)
1
@fart ja go totalnie nie biorę na poważnie. Gość nie dość, że skompromitowany totalnie, to jest po prostu kryminalistą.
0
@kigani Nie obawiasz się, że Feio w pewnym momencie nie wytrzyma ciśnienia?
0
@Bobert_Kubicki wg mnie dla niego to jest wielki sukces, że już w tym wieku prowadzi największy polski klub. Będzie rozliczany z nowego sezonu, ale ta końcówka sezonu będzie mieć spore znaczenie, bo jeśli wyrwie vice-mistrzosta to umocni swoją pozycję