- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1146 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
25 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1146 Culés
0
Zastanawia mnie jedna kwestia a mianowicie, przy pudłach żaden zawodnik nie krzyknie ze wściekłości. Zawsze zawodnicy tłumią w sobie emocje. Zastanawia mnie dlaczego taki gracz nie ryknie na całą salę jak to się robi w piłce nożnej np.
0
@VegetaPolska Bo może się boi wybuczenia przez kibiców?
0
@VegetaPolska Hmm tak samo jak w firmach z różnych sektorów masz coś takiego jak kultura organizacji (w sporcie kultura danej dyscypliny), czyli zbiór określonych zasad, wartości jakie tam panują.
0
@VegetaPolska bo to nie są krzykacze to raz, dwa oni nie grają na wielkich stadionach arenach tylko na zamkniętych salach wielkości nie wiem kina może trochę większych. Kultura w tym sporcie jest na wyższym poziomie. Ronnie dzisiaj chyba nawet dostał ostrzeżenie za przeklnięcie
0
@VegetaPolska
Suarez kiedyś koszulkę porwał z nerwów :)
0
@norbi77 Tylko że Suarez,nigdy nie grał w Snookera ;)
0
@VegetaPolska Bo to tak jakbyś porównał Pop do muzyki klasycznej. Tam goście grają w muszkach i to dyscyplina, gdzie zawodnicy grają z dużą klasą. Na widowni też można usłyszeć poruszenie tylko w wyniosłych momentach, a tak wszyscy siedzą cicho i nie drą ryja jak na trybunach.
0
@budel17 @MesQueUnClub_87 czyli można dostać dsq za nieprzyzwoite zachowanie? Tak myślałem, oczywiście wiedziałem że jest kultura itp. ale każdy człowiek ma swoje granice a niekiedy zdarzą się takie sytuacje że można dać upust złości bo zła odstawna albo banalne pudło itp. bardzo mocno widać to, że zawodnicy są bardzo mocno powściągliwi. @Tabaluga37
0
@FcPortoFan1999
Nie wiedziałem/nie doczytałem, że o ten sport chodzi.
1
@norbi77 Bo tutaj chodzi tylko o Snooker.