- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1146 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Kozinho.
39
Oszczędzają Haalanda przed transferem do Barcelony
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1146 Culés
2
Po zakończeniu specjalnej operacji wojskowej (czyli obecnej wojny) Ukraina „winna się znaleźć w strefie wyłącznych wpływów Rosji” bez możliwości istnienia na jej obszarze reżymu wrogiego Rosji i kontrolowanego z zewnątrz. Poza tym Rosja ma dążyć do ponownego zjednoczenia Wielkorusinów, Małorusinów (czyli Ukraińców) i Białorusinów w ramach „trójjedynego narodu rosyjskiego”. W ciągu najbliższych stu lat ludność Rosji winna wzrosnąć do 600 milionów a całe to państwo do 2050 ma się stać równomiernie zaludnionym krajem małych i średnich miasteczek.
To tylko niektóre postanowienia zawarte w wytycznych Rosyjskiego Soboru Ludowego. Dalej też jest ciekawie. Polecam poczytać czego sobie życzy patriarcha moskiewski i ruski kościół.
2
@Safrani a równouprawnienie dla elfów i krasnoludków?
1
@Safrani ja tam lubie sobie poczytać wysrywy Rosjan, no czy to nie jest zabawne? Spotyka się jakaś grupa ludzi, prawdopodobnie chleją całe spotkanie a zapewno już najebani na nie przychodzą, debatują, debatują i walą takie pierdoły oderwane od rzeczywistości, no bo czemu nie! Czemu Rosja nie jest wielka? bo jest za mało Rosjan, jak zrobić żeby Rosja była wielka? No trzeba zrobić więcej Rosjan! No to słuchaj Mieciu, wpisz tam że do 2120 roku powiększymy populacje kraju 4 krotnie xD no i gitara, plan jest? jest! Co z tego że jakieś 3/4 ruskich na oczy kibla nie widziało a połowa zapewno nawet dziury do srania nie ma, do 2050 roku Rosja będzie równomiernie zaludnionym krajem małych i średnich miasteczek. xD