- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
2
Eurowizję może tylko uratować powrót do 100% głosowania publiczności.
Od kilku lat prawdziwymi zwycięzcami są ci co zajęli 2 miejsca.
0
@Awtameok_Klana
Drugie miejsca
2024 - Croatia Baby Lasagna "Rim Tim Tagi Dim"
2023 - Finland Käärijä "Cha Cha Cha"
2022 - United Kingdom Sam Ryder "Space Man"
1
@Awtameok_Klana Tymczasem Izrael 300 pkt. + od widzów :P
5
@Awtameok_Klana Nie ważne kto głosuje ważne kto zlicza głosy.
1
@Kgorecki2500
A widziałeś ile reklam było w mediach elektronicznych dzisiaj w Europie, aby na nich głosować?
Ukraina też ponad 300.
2
@Awtameok_Klana wygrała najlepsza piosenka, może byl lgbt ale świetny występ, rok temu Loreen zmiotla wszystkich, wcześniej Maneskin też super
4
@Faro niektórych boli jego niebinarność xd ciężko niektórym docenić piosenkę bo patrzą na światopogląd lub wygląd. Żenada xd
2
@97ketrab on był taki pocieszny, tam nie było zboczenia czy coś, wiec to nie kuło w oczy
2
@Faro i fajny przekaz piosenki i jego historia. Wszystko się zgadzało w tym występie. Więc zasłużona wygrana choć kibicowałem Francji ale wokalista po chorobie z problemami lekkimi był
1
@97ketrab było widać że jest sobą poza występem też, nie chodzilo o wciskanie propagandy. O wiele gorzej wypadly Finlandia i UK pod tym względem
0
@Faro
Wiesz, to są gusta i guściki. Generalnie poziom na tym turnieju jest wysoki i teraz jest kwestia, co się komu podoba.
Piosenka i śpiew na żywo Szwajcara był dobry, ale było wiele piosenek na podobnym poziomie. Zadecydowała zmowa nadawców i tyle.
W ubiegłym roku Loreen była dobra, ale nie oszukujmy się to była słaba kalka Euforji. Fin był ciekawszy i był świeży. A wszyscy wiedzieli, że Szwedzi chcą obchodzić 50-tkę Abby u siebie.
Dwa lata temu Anglik i Hiszpanka byli lepsi od Ukraińców, ale wygrała polityka.
Trzy lata temu Włosi byli na równym poziomie co Francuska. Gdyby Baśka wygrała, też nikogo by to nie zdziwiło.
.