- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1206 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1206 Culés
1
Piszę ten komentarz krwawiąc łzami w kolorach blaugrana, więc wybaczcie za jakieś błędy/literówki. Ci piłkarze chyba zapomnieli dla kogo przede wszystkim gra się w futbol na najwyższym poziomie. Nie dla siebie, nie dla trenera, dla trofeów, ale do kur@! nędzy dla KIBICÓW, którzy tydzień w tydzień poświęcają swój czas i pieniądze by wspierać klub, a Oni kompletnie się nie starają, zero ikry, cieszenia się piłką. Ten zespół jest na ten moment wypalony moim zdaniem i potrzeba turbo wstrząsu, żeby coś się zmieniło.
0
@esem91 spodziewałeś się, że w czwartek z najsłabszą drużyną w tabeli, w takim momencie sezonu nagle zaczną dawać z siebie coś?
1
@Pedri16Future, nie bo domyślałem się jak to będzie wyglądać, ale dzięki nam, prawom telewizyjnym i dzięki temu sponsorom zarabiają tak ogromne pieniądze i mają dymać za tą piłką na 200% w każdym meczu i dawać z siebie wszystko. Niech ten sezon już się skończy bo nawet ja, który stara się oglądać każdy mecz nawet sparing mam już go serdecznie dość i od mojej ponad 20-letniej kibicowskiej kariery nie pamiętam takiego zrezygnowania u siebie, a przede wszystkim postępującego zobojętnienia.
0
@esem91 pełna zgoda , urwa z ostatnią w tabeli drużyna taki piach i jak by nie fart w tych sytuacjach almerii to jeszcze by wyłapali z 3 bramy śmiało , nie da się tego oglądać. Zero pomysłu na grę i te podstawowe błędy i nie dokładne podania jak na orliku , żenada
0
@esem91 podobne mam odczucia co Ty, od sezonu 17/18 obejrzałem wszystkie mecze, ale te uczucie zobojętnienia ostatnio wzrosło. Najgorzej, że jeżeli Xavi zostanie, to nie ma żadnego promyka nadziei.