La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

4

Smokowski głupoty gadał wczoraj w KS, że Nadal nie może zagrać w singlu na IO, otóż ITF przyznaje 2 miejsca zawodnikom spoza rankingu, którzy wygrali szlema (22, hehe) lub zdobyli złoto IO (też, hehe)

4

@barcelonaLM Mysle ze sami organizatorzy marzą by Rafa zagrał.

5

@Encore @barcelonaLM jak Rafa będzie zdrowy to myśle, że nie ma lepszego kandydata. Plus gramy do 2 setów wygranych, więc fizycznie większe prawdopodobieństwo, że da radę.

Rafa już co nieco pokazał grając na 10% swoich możliwości ogrywa zawodnika top10 - De Minaura.

2

@mekston Super ze te igrzyska będą na mączce.Fajny turniej się szykuje.

2

@Encore Rafa w prime nie dostał IO na mączce, ale porobił na hardzie. Szkoda, że w tych latach nie było jednego turnieju na IO na mączce bo byłyby easy 2 złota.

1

@mekston Ma tez w deblu co też jest fajnym osiagnieciem

1

@Encore zdecydowanie, szczegolnie ze nie gra tego na co dzien. Plus potwierdza swoje skille tez w malych gierkach, przy siatce itp

Fed tez ma w deblu

1

@barcelonaLM Smokowski na temat tenisa ma mocno średnią wiedzę, często się myli/nie wie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?