- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2008 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2008 Culés
3
Jeżeli Polskie kluby dalej będą pozwalać na patologię, zastraszanie piłkarzy przez bezmózgów, których nie interesuje piłka tylko wzajemne naparzanie się po mordach, to nigdy nie będzie sukcesów. Przecież Arka tym działaniem nałożyła na zawodników taką presję, że ich zjadła od środka. Pewnie chłopy się bali o rodzinę i Siebie.
0
@kuz Polska piłka i sukcesy :) Taka ciekawostka.Ostatnie sukcesy europejskie na miarę półfinałów czy stref medalowych..miały miejsce za komuny.W polskiej piłce im lepiej tym gorzej.A im gorzej tym lepiej xD
0
@FcPortoFan1999 Pełna zgoda, ale trzeba zaczynać od małych rzeczy, których u nas jest masa do poprawy.
1
@kuz Kto ma to poprawiać? PZPN, zarządzany przez Zizu Zizu ziza?
2
@FcPortoFan1999 Nie no żeby zarządzać dobrze polskim klubem Ti wystarczy ogarnięty prezes.
Taki Lesnidorski np jakby został w Legii.
0
@PatrykBarca Leśnodorski, to prędko nie wróci do Legii kiedy zarządza Piękny Dariusz.Pan Bogusław, rzeczywiście potrafił ten klub wprowadzić do LM.I to On zbudował tego hegemona Ekstraklasy lat 2012-2021.
1
@kuz Gdyby nie kibice z młynów to polska piłka by przestała istnieć bo to młyny nabijają stadiony i frekwencję. W Europie też kibice pojawiają się na treningach motywować swoich piłkarzy raz dopingiem, raz pirotechniką, raz pogadankami i kluby osiągają sukcesy. Problemem polskiej piłki nie są fani tylko fundusze a co za tym idzie jakie fundusze taki poziom piłki.
@PatrykBarca Leśnodorski to taki sam leśny dziadek jak reszta tylko młodszy, podsłuchaj podcastów co on za mądrości opowiada.
1
@against_modern_football Nawet nie próbuj mi wmówić, że za granicą w poważnych klubach jakieś patusy wchodzą na trening, wyzywają zawodników i grożą im w przypadku braku osiągnięcia celu XD
0
@kuz Nie muszę ci wmawiać wstawie te które pamiętam o tak z głowy:
Olympique Marsylia: https://www.espn.com/soccer/story/_/id/37613666/why-fans-invaded-training-ground-why-villas-boas-left-next-club
Sporting Lizbona: https://bleacherreport.com/articles/2776584-attack-on-sporting-what-drove-lisbon-fans-to-violence-against-their-own-team
W Turcji to codzienność, to nie są poważne kluby?
0
@against_modern_football Marsylia to tam osiągnięciami pochwalić się raczej nie może.
A Tureckie kluby nie są poważne. Tam biją zawodników, sędziów, a nawet prezesi latają z bronią...
No i jest rozmowa i patusiarska gadka. Miejsce kibiców jest na trybunach.
0
@kuz bydlo trzyma poziom kopaczy