- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1866 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1866 Culés
3
Nie dadzą temu Braunowi odpocząć :P Ledwo zszedł i znowu musi wracać na kopiec :P
7
@Kgorecki2500 Ukraizanacja Polski następuje.
2
@Kgorecki2500 nie no teraz to przegięli. W moim regionie już występują drobne trzęsienia ziemii przez to
1
@Jakchcesz Grzegorz już wstępuje na kopiec
5
@Kgorecki2500 Kiedys byly syzyfowe prace, teraz beda braunowe prace.
Przynajmniej kondycje sobie wyrobi od tego codziennego wchodzenia na kopiec.
9
@Kgorecki2500 to jest chore żeby ta ich flaga tam wisiała, musza być granice tolerancji, bo inaczej zaleją nas lgbt świry i inne narodowości będą tutaj na wszystko sobie pozwalać.
2
@pawello10 to nie jest flaga, którą ktoś sobie powiesił tylko tak zdecydował komitet zarządzający tym miejscem - więc ani Tobie ani Braunowi nic do tego.
0
@Kgorecki2500 "no ale co ona ci tam przeszkadza"
2
@pawello10 ja pier... to tylko symbol wsparcia dla Ukrainy w związku z wojną. Niektórzy do tego podchodzą jakby to miało oznaczać chyba napaść Ukrainy na Polskę...
Co wam ten kawałek materiału tak przeszkadza? nie macie życia własnego, własnych problemów że takimi nic nie znaczącymi (dla zwykłego Kowalskiego) gestami się tak przejmujecie?
Czym się w takim razie różnicie od tych odklejeńców z lewej strony z tymi tęczami, problemami z krzyżami wiszącymi w urzedach itp...
Niczym, robicie problemy tam gdzie ich nie ma.
0
@Kgorecki2500 A tak swoją drogą, to czy na Ukrainie wiszą gdzies w jakichs oficjalnych miejscach polskie flagi? Może ktoś podrzuci jakiś przykład?
1
@Bobo25 W takim miejscu to nie jest na miejscu wieszać tę flagę. To jest miejsce historyczne Polski, a nie śmietnik
0
@Aragorn33 niestety