- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 866 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 866 Culés
4
Nie wyszło.
1
@tristan87 Pierwszy przestępca w dziejach Polski. Pierwszy człowiek w historii naszego kraju na haju.
Dziękujemy funkcjonariuszu Ziemkiewicz za czujność. Spocznij.
A teraz znowu baczność! Miejmy nadzieję funkcjonariuszu, że napłodzisz ze swoimi prawicowymi kompanami tylu Polaków, że zapełnią luki na rynku pracy. Będzie biało, będzie swojsko, będzie polsko.
5
@Comentateiro Najlepiej w ogóle nie pokazywać takich sytuacji. Bo jeszcze Pana Murzyna urazimy. On przecież chciał sobie tylko potańczyć.
0
@tristan87 może myślał że to wielbłąd?
0
@Barcanajlepszyteam I już sprowadzasz rozmowę do absurdu.
Pokazywać tak, ale co jest nadzwyczajnego w jego zachowaniu, czego w Polsce nie mieliśmy.
Czy Ziemkiewicz pokazuje tak zachowujących się krajanów, np. tych nawalających kobiety, albo wszczynających burdy? Oni też pewnie chcą sobie poboksować polskie chłopaki.
Czy Ziemkiewicz kiedykolwiek zająknął się krytycznie o nieskażonym inżynierami Kościele, który ukrywał pedofili? Pełnym białych, polskich samców.
1
@tristan87 Co to za jakis debil. Najgorsi są ci co nie reagują. Jak widac wystarczyla zdecydowana reakcja i juz się zawinął.
1
@Comentateiro To pokaż filmiki z tak zachowującymi się Polakami. Ocenimy.
1
@tristan87 Z całą pewnością nikt nigdy takich nie nagrał. Jak ja Ich nie wrzucę, tzn. że nie istnieją.
Ps. A w polskich więzieniach siedzą hobbyści i niewinni. Ciężkie macie łby w tej waszej sekcie
1
@Comentateiro Podoba mi się twoja logika. Mamy swoje problemy, bo Polacy też tak potrafią się zachowywać, to sprowadźmy jeszcze więcej takich osób.