La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

5

Widzę tu pełno komentarzy że Austria będzie trudniejsza. Że nie przegrali iluś tam spotkań. Że kimo kontuzji są waleczni....

Jak ktoś jedzie na EURO i boi się Austriiz to znaczy że mógł nie jechać wcale. Szacunek się należy każdemu.
Ale to nie turniej dla kalafiorow I jak ktoś chce osiągnąć cokolwiek to takie Austrię trzeba ogrywac.

6

@PatrykBarca Mecz o wszystko więc pewnie dlatego obawy.Kazdy inny wynik niz zwycięstwo konczy nasz udzial w tym turnieju bo nie wierze mozemy wygrac z Francją.

3

@Encore Tak samo dla Austri po jutrzejszym meczu

2

@PatrykBarca Austria to taki sam średniak, jak i my. Na spokojnie do ogrania, coś jak 55/45, z lekkim wskazaniem na Austrię. W towarzyskich, bo w towarzyskich, ale jednak ograliśmy Ukrainę i Turcję, dwie ekipy z większym potencjałem od Austrii (Chociaż ta druga ma ciężki rok).

1

@PatrykBarca No zobaczymy jak Austria sie dzis zaprezentuje na tle Francji

0

@PatrykBarca Przecież my jesteśmy jak taka właśnie Austria więc obawy uzasadnione.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?