La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1684 Culés

0

Reprezentacja siatkarzy jezdzi na turnieje po to by je wygrywać a reprezentacji pilkarzy by się nie skompromitować.Fakt,nie opinia.

0

@Encore Dlatego wolę oglądać reprezentację siatkarzy. W dodatku to jak wczoraj zlali Włochów to coś cudownego, miód na moje oczy :)

0

@Encore W siatkówke mamy jedną z najlepszych lig na świecie w piłke nie;

0

@Encore Masakra co za typ xD

konto usunięte

2

@takisobiektos wręcz blaga o uwagę, ale musi go boleć Permik xD

0

@Encore Jak tam Messi i Yamal? Już rozumiesz o co chodziło? A co do głównego wątku, nie bronię piłkarzy bo nie ma jak, ale na najważniejszych IO siatkarze od lat zawodzą. Wiadomo, mam nadzieję, że teraz będzie inaczej z Grbićem i zgrali się z Leonem.

0

@Bagsik88 Dalej uwazam ze Yamal ma potencjal by zblizyc sie do Messiego a czy go wykorzysta to co innego.Mozecie inaczej uwazac xD

0

@Encore Przecież nie o to chodzi:D

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?