La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1684 Culés

0

Hiszpania Niemcy ćwierćfinał... to powinien być minimum polfinal

0

@barcelonaLM Przy Hiszpanii z 1 miejsca?

0

@barcelonaLM ogolnie ta polowka bedzie miala Hiszpanie / Niemcy i pewnie Portugalie

Francja bedzie sie cieszyc zapewne po drugiej stronie drabinki

0

@Encore dokladnie - wtedy ida na 1/4 na siebie i potem wygrany bardzo mozliwe ze na Portugalie

0

@mekston Francja jeszcze pokaze pazur,faze grupową wezmą na lekko

0

@Encore Francja spokojnie moze ze swojej drabinki zrobic finał

0

@mekston Widze wlasnie ze moga miec połfinal ''za darmo''

0

@Encore a tam wcale to nie musi byc Anglia patrzac na ich gre (choc tez wiemy ze ten turniej zaczyna sie od 1/8 dla wielkich) - wiec tez ich stac na poprawe.

Powinien dac szanse Palmerowi od początku Southgate.

Francja i Portugalia moga miec bardzo fajne drabinki do 1/2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?