La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

2

Hurkacz top4 faworytow do wygrania Wimbledonu?

@Encore @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 @Emhyr @takisobiektos @budel17

konto usunięte

1

@mekston nikogo teraz dziurkacz nie obchodzi.
Mecz się zaczął

0

@Rust_Cohle na razie spokojnie, pozwalamy Austrii myslec ze nas cisna

1

@mekston No takie 4-6

0

@Encore trzeba powiedziec ze podchodzi do turnieju po przyzwoitym sezonie i teraz tez w Halle robi 1/2

Jak serwis bedzie siedzial to moze tutaj wiele zrobic

0

@mekston szczerze mówiąc, poniżej 1/2 to będzie kiepski wynik

0

@budel17 zobaczymy drabinke jeszcze, tez wiecej sygnalow jest ze Djokovic zagra a jego trzeba wowczas z urzędu dodac do faworytów

0

@mekston Najpewniej tak.

konto usunięte

0

@mekston Nie wiem bo jego wszystkie mecze są przepychane kolanem nawet z zawodnikami typu Cobolli. Ciezko stwierdzić co mu się wylosuje

0

@Emhyr to byla pierwsza runda

konto usunięte

0

@mekston No wiem ale dzisiaj z Gironem też na żyletki wczoraj też. Właściwie z każdym gra na żyletki więc ciężko go wrzucać w przewidywaniach wysoko bo to nie są pewne przejścia. Na plus to że ma kondycję z tytanu i mógłby grać z każdym po 5h i byłby na tym samym poziomie

0

@Emhyr na trawie to nie raz musi być na żyletki bo serwis robi kawał roboty.

Poczekajmy na losowanie, ale ostatni Wimbledon był bardzo dobry w jego wykonaniu. Fajny mecz zagrał z Serbem.

konto usunięte

0

@mekston Na dziś nawet nie wiem jakie bym zrobił top8-10 do wygrania Wimbledonu tak chronologicznie bo wszyscy grają tak niemrawie. Draper gra 10 dni jak kozak a dzisiaj przegrywa z Paulem, Sinner trzeci mecz się męczy, Alcaraz przegrywa, Djoko nie ma, Zverev chimeryczny, Hurkacz chimeryczny, Rublev płaczek, Med wielka zagadka, Dimitrov zawsze groźny ale ostatnio przegrał, Fritz dzisiaj przegrywa losowo z wąsaczem no nie da się

0

@Emhyr Rublev to nie
Med na trawie to nigdy nie przekonywał. To nie jest aż takie podanie i jego gra przy siatce pozostawia do życzenia

Mysle ze jednak Sinner, Djoko (jak zagra), mimo wszystko z Carlitosem trzeba sie liczyc (choc tu po tym RG zrobienie Wimbledonu bedzie ciezkie), Hurkacz, Fritz / może ktos w ogole zaskoczy

konto usunięte

0

@mekston W poprzednim sezonie płaczek dobrze grał finał w Halle i Wimbledon ale trafił na Djokovicia w tym roku mu psycha siadła i nie wiem czy nawet zajdzie do 1/4

0

@Emhyr moze Zverev cos pogra - jego podanie jest potężne w tym sezonie. Znowu na trawie mnie nie przekonywal ale gra bardzo dobry sezon ogólnie

konto usunięte

1

@mekston Spoza topki Paul Draper Griekspoor Struff bym rozważał oczywiście ja tu nie mówię o wygranej ale o zamieszaniu w wyższej fazie turnieju

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?